• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
21 posts • Page 1 of 1

Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 1st, 2021, 5:23 am

Kwiecień przed nami, marzec za nami!
W marcu, jak i w lutym, mieliśmy 100% sukcesu - ale frekwencja nam nie wzrosła.

Czyżby już wszyscy wszystko mieli pomalowane...?
No bez jaj, panowie - w takim razie choć pisanki na warsztat weźcie, jak figurek zabrakło! ;)

Zasady wciąż takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (30.04.2021 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.


Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną ;)

Tu jest link do tabelki
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » April 1st, 2021, 8:57 am

To ja dam 4 KTS'ów w różnym stadium rozkładu... yyy rozpoczęcia, ale dwóch jest nie ruszonych.

Image
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 1st, 2021, 9:24 am

I bardzo pięknie.

U mnie będzie Zuleyka Nazarova - foty wrzucę za czas jakiś, bo właśnie ją podkładem pryskam.

No i, panowie Corvusi, do roboty, kurna. Bo Zuleyka to ostatni niepomalowany model do Infy, jaki mam. A poza nową Monstruckerką nic na liście do kupienia nie ma. Sześć, kurna, sektorówek, i naprawdę nie chcę zaczynać siódmej... tym bardziej, że w tych czasach nie mam gdzie i z kim tym towarem grać!

Dobra, zgodnie z obietnicą:
Image

Zuleyka Nazarova. W lewym dolnym rogu 2 drony (wydruk 3d) które zostaną TinBotami moich Janczarów i Riot Boyz'ów. A co mi tam, zrobimy raz miesiąc ambicji ;)
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Bananovitch » April 1st, 2021, 2:12 pm

To u mnie kappa na początek. Może uda się w tym miesiącu pocisnąć, jak tzw. życie pozwoli :/Image
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Pierzasty » April 2nd, 2021, 3:15 pm

Errhile wrote:Bo Zuleyka to ostatni niepomalowany model do Infy, jaki mam.

Powiedz że masz również inne systemy, bo zacznę się bać o twoje zdrowie :ohdear:
Wiesz, że jak gracz pomaluje ostatnią swoją figurkę, to umiera?

.
co potwierdza statystyka - nikt nigdy nie pomalował żadnej swojej figurki po ostatniej!
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 2nd, 2021, 3:55 pm

Zmartwię Cię: nie gram w żaden inny system.

Parę lat temu kolega mnie namówił na ogólnie drugowojenne (stąd przewijający się czasem w moich deklaracjach figurki 20mm), ale niestety jest to człowiek ogólnie bardzo zajęty, i nic z grania do dziś nie wyszło.

Ostatnio zaciekawił się Osprey'owską Zoną Alfa, ale:
1) mogę do tego spokojnie używać posiadanych modeli do Infinity i okolic,
2) znając kolegę, może jak będzie na emeryturze, to się zbierze. A do tego czasu jeszcze trochę lat upłynie.

W sumie posiadam jeszcze stare modele do Warhammera FB, nie ruszane od mnóstwa lat. Pora je wystawić na sprzedaż wreszcie, bo grał to ja w to na pewno już nie będę.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Wojciech » April 6th, 2021, 8:08 am

Heh ja mam jeszcze Wood Elfy full metal (nie licząc jednocześciowych luczników) i w życiu by mi nie przyszło do głowy ich sprzedawać. Żałuję bardzo sprzedanego chaosu, modeli dziś już nie dostępnych. Nie sprzedawaj. Juz z 40 lat, tak pod siedemdziesiatkę się z pewnoscią zagra... :)
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 6th, 2021, 12:10 pm

O, to ta sama epoka, co moje - plastikowi byli podstawowi łucznicy i konie kawalerii.

Aj, wej, to może ode mnie kupisz...? ;)
Bo naprawdę - nie przewiduję grania. Nawet na emeryturze. Tylko pudełko się kurzy na regale.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 15th, 2021, 2:29 pm

No i miesiąc skończony. Foty muszę jeszcze zrobić, i fajrant.

Klient od Alefu odgraża się, że w maju drony kupi, to będzie co malować :)

Image

Image
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » April 28th, 2021, 11:05 am

Ja się nie wyrobię, robota mnie pogrążyła a w piątek wyjeżdżam więc uznajmy że skończyła się moja dobra pass.
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » April 28th, 2021, 11:59 am

Panie kolego, będę niepocieszony. Może jednak...?

Raz, przyjaciele, jeszcze do wyłomu,
Lub go zatkajmy trupami Anglików!
Nic tak w pokoju mężom nie przystoi
Jak skromna cichość, milcząca pokora;
Lecz gdy wojenna zagrzmi w uszach trąba,
Niechaj przykładem waszym tygrys będzie.
Natężcie żyły, w sercu krew zapalcie
[...]

(Shakespeare, "Król Henryk V", Akt III)
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » April 28th, 2021, 2:18 pm

Może jutro coś dam radę zawalczyć, ale marnie to widzę.
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Bananovitch » April 30th, 2021, 8:00 pm

Uf, zdążyłem. Już myślałem że nie dam rady ale się udało.Image
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » May 1st, 2021, 7:44 am

No to mamy rezultaty miesiąca.

A teraz maj, panowie, maj.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » May 1st, 2021, 9:06 am

To komu i co wiszę ? :D
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Bananovitch » May 1st, 2021, 9:13 am

Losuj ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » May 1st, 2021, 1:35 pm

W poniedziałek wieczorem jak z majówki wrócę :)

Parzyste - Banan, nieparzyste -Erhille

Bo chyba między wami dwoma losuję.
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » May 1st, 2021, 1:42 pm

Ano, między nami dwoma. Trzech nas brało udział w kwietniowym miesiącu, tych dwóch ukończyło. Większego wyboru nie ma :(
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by nephilius » May 7th, 2021, 11:06 am

Przepraszam że tak długo. Poniżej link do nagrania:

https://drive.google.com/file/d/1rhsCLn ... sp=sharing

Erhille wypadło na Ciebie.
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Errhile » May 7th, 2021, 3:43 pm

Na kogo wypadło, na tego bęc...
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2021

by Bananovitch » May 7th, 2021, 4:14 pm

Czyżbym słyszał rozczarowanie? Przecież ostatnio narzekałeś że nie masz czego malować ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times


Post a reply
21 posts • Page 1 of 1

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli