• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Nowości maja 2017

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
70 posts • Page 1 of 3 • 1, 2, 3

Nowości maja 2017

by pak0 » April 6th, 2017, 10:15 am

Są już pierwsze fotki:
http://www.beastsofwar.com/infinity/sne ... emen-ohio/
User avatar
pak0
 
Posts: 84
Joined: May 17th, 2015, 6:17 pm
Has liked: 1 time
Been liked: 4 times

Re: Nowości maja 2017

by costi » April 6th, 2017, 10:21 am

Fajny ML, ale współczuję grającym Amerykanami - wszystko wygląda tak samo...
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times

Re: Nowości maja 2017

by Alkasyn » April 6th, 2017, 10:43 am

costi wrote:Fajny ML, ale współczuję grającym Amerykanami - wszystko wygląda tak samo...


Gram Amerykanami i bardzo sobie cenię taką unifikację.
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Nowości maja 2017

by KędzioR_vo » April 6th, 2017, 10:58 am

Ja nimi nie gram, czasem grywam przeciw nim, acz tą unifikację lubię.
Ten zestaw wygląda naprawdę fajnie, a najbardziej mi się podoba, że jest AfroUSAriadnianin :D I widać to już na samej rzeźbie!

Image

Dobrze, że nie poszli na łatwiznę, jak u Ghulamów chociażby (tam były bliźniaczki i bliźniacy :P).


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Nowości maja 2017

by Nuada Airgetlam » April 6th, 2017, 11:28 am

Mega fajnie, a uniformizacja USAriadny jest stosowna, to oldschoolowe wojsko, a nie jakieś cyberpodfruwajki ;)
Threefold Brush Studio - commission painting services. Cheap! Fast! Gorgeous! (pick two ;)). We ship our works worldwide.
User avatar
Nuada Airgetlam
 
Posts: 133
Joined: October 18th, 2015, 1:09 am
Has liked: 0 time
Been liked: 20 times

Re: Nowości maja 2017

by Usashi » April 6th, 2017, 12:09 pm

Chłopaki i dziewczyny ładnie się prezentują i dobrze się wpisują w resztę armii. Wyglądają jak by się żywcem z misji w Afganistanie urwali.

Jak dla mnie za mało cyberpunkowego ducha, ale frakcje gdzie szczytem technologicznego zaawansowania jest egzoszkielet z doczepioną miną, a liniowymi jednostkami zapchlone wilkołaki, jakoś nigdy mnie nie korciły. :)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości maja 2017

by Gurney » April 6th, 2017, 3:18 pm

ooo... fajno, ludki spoko - unifikacja armii bardzo mi się podoba - jedyne co boli, to kiepawy profil tej jednostki... niby HI... a jednak Maruderzy sa twardsi.
User avatar
Gurney
 
Posts: 125
Joined: June 22nd, 2015, 6:50 am
Location: Torun/Poland
Has liked: 13 times
Been liked: 13 times

Re: Nowości maja 2017

by Bananovitch » April 7th, 2017, 9:30 am

Szkoda tylko, że koleś z miską nie siedzi :(

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Nowości maja 2017

by Errhile » April 7th, 2017, 3:20 pm

To koleś ze świniakiem też by musiał siedzieć, znasz przecież ograniczenia metody "1 ciało, 2 komplety rąk"...
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Nowości maja 2017

by Pierzasty » April 8th, 2017, 2:44 am

Mayacast has the May releases:

Minutemen Box
Dactyl re-pack (Engineer plus Doctor plus two Yudbots)
Zerat re-pack (2 old Zerats)
ORC re-pack (old HMG + BSG)
Major Luna
Gorgos Pilot
Gecko Pilot
O-Yoroi Pilot
The manga, no mini
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Nowości maja 2017

by Gurney » April 8th, 2017, 5:22 am

ale kotlety odgrzewają... a ja miałem nadzieję, że Zeratki nowe rzeźby dostaną... cóż, w sumie nie mój problem - kasę przejmie inne firma :D
User avatar
Gurney
 
Posts: 125
Joined: June 22nd, 2015, 6:50 am
Location: Torun/Poland
Has liked: 13 times
Been liked: 13 times

Re: Nowości maja 2017

by Bananovitch » April 8th, 2017, 5:56 am

No, straszne :/

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Nowości maja 2017

by Narrator » April 8th, 2017, 6:08 am

Zauważcie, że ilość nowych figurek się nie zmieniła zanim zaczniecie drzeć szaty. Po prostu jakaś dwójka stażystów będzie siedzieć i przepakowywać blistry :D. Ja taki repack nie uważam, za zły, jeśli tylko nie zrobią tego co GW. Czyli przepakują i przywalą większą cenę/model niż przed repackiem. W końcu na army boxy ludzie jakoś nie płaczą, że to już było.
User avatar
Narrator
 
Posts: 899
Joined: June 6th, 2015, 10:33 pm
Has liked: 147 times
Been liked: 76 times

Re: Nowości maja 2017

by Bananovitch » April 8th, 2017, 6:47 am

Nie chodzi o repack, bo to samo w sobie nie jest niczym złym (a nawet przeciwnie, pomimo że nie gram Falangą to uważam że ruch z Dactylami i Yudbotami w dobrą stronę) tylko o to, że część modeli jest starych. Rozumiem, że trzeba się jakoś pozbyć zalegajacego w magazynie stuffu, ale sam chyba przyznasz, że stare ORCi przy nowych wyglądają, delikatnie mówiąc, mocno tak sobie ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Nowości maja 2017

by Shingen » April 8th, 2017, 10:25 am

Nowe opakowania mają ułatwić życie dystrybutorom, którzy podobno od dawna się tego domagali - w stosunku do wielkości gry liczba oddzielnych produktów (kodów na magazynie) była przytłaczająca.

Z tego co mówiono na Mayacast ceny nie wzrosną, podany przykład (bodajże właśnie Dactyli) pokazywał obniżkę o 5 USD.
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Nowości maja 2017

by glaca » April 8th, 2017, 6:09 pm

Pierzasty wrote:
Mayacast has the May releases:

Minutemen Box
Dactyl re-pack (Engineer plus Doctor plus two Yudbots)
Zerat re-pack (2 old Zerats)
ORC re-pack (old HMG + BSG)
Major Luna
Gorgos Pilot
Gecko Pilot
O-Yoroi Pilot
The manga, no mini


O-Yoroi Pilot a to bedzie taka wersja jak z kickstartera Luxumbry czy jakiś inny model ?
glaca
 
Posts: 45
Joined: September 22nd, 2015, 1:03 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

Re: Nowości maja 2017

by Mroczyslaw » April 8th, 2017, 6:24 pm

Inny
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Nowości maja 2017

by glaca » April 8th, 2017, 6:33 pm

Jakies foty, arty nowej wersji? Bo ta z Luxumbry jest rewelacyjna.
glaca
 
Posts: 45
Joined: September 22nd, 2015, 1:03 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 2 times

Re: Nowości maja 2017

by Mroczyslaw » April 8th, 2017, 6:56 pm

Nie ma, CB jedynie zapowiadalo ze to bedzie inny model... bo ta z Lux Umbry to limitka KSowa bla bla bla;P

Licze ze z wersja sklepowa i KSowa tu bedzie jak w wypadku KSa RPG i sklepowa bedzie lepsza;))))
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Nowości maja 2017

by Usashi » April 13th, 2017, 9:27 am

Pokazali nową panią pilot:

Image

Jak dla mnie bomba. Na początku, na zdjęciu rendera w niskiej jakości wydawało mi się, że w miejscu oczu są krzyczące usta i w pierwszej chwili model nie za bardzo mi się podobał. Zdjęcia w lepszej rozdzielczości rozwiały moje wątpliwości, a pomalowana figurka wygląda jeszcze lepiej :)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości maja 2017

by Pierzasty » April 13th, 2017, 11:18 am

Usashi wrote:Pokazali nową panią pilot

Potrzebuje większych cycków i węższej talii. :v:
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Nowości maja 2017

by Raeone » April 13th, 2017, 6:00 pm

Usashi wrote:Pokazali nową panią pilot:

Image

Jak dla mnie bomba. Na początku, na zdjęciu rendera w niskiej jakości wydawało mi się, że w miejscu oczu są krzyczące usta i w pierwszej chwili model nie za bardzo mi się podobał. Zdjęcia w lepszej rozdzielczości rozwiały moje wątpliwości, a pomalowana figurka wygląda jeszcze lepiej :)

Śmiało mogłaby robić za pokręconą pilotkę TAG`a w sektorach Nomadzkich ;)
Lubie
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Nowości maja 2017

by Darek_CTR » April 13th, 2017, 6:04 pm

Faktycznie ma proporcje jak z chińskiej bajki...
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Nowości maja 2017

by Usashi » April 13th, 2017, 7:35 pm

Darek_CTR wrote:Faktycznie ma proporcje jak z chińskiej bajki...


Tak naprawdę ma normalne proporcje, ale raz, że nosi gorset - wyposażenie niezbędne jak wiemy przy pilotowaniu tagów, a w kombinezon z przodu ma wszyte kieszenie na dwa mini symbiomaty, które działają jak jeden duży.

Zapewne nie pierwsza i ostatnia figurka hojnie obdarzona przez rzeźbiarzy CB. Co jak co, ale wydawało mi się, że ludzie grający w infinity do tego przywykli ;)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości maja 2017

by Alkasyn » April 14th, 2017, 8:39 am

Darek_CTR wrote:Faktycznie ma proporcje jak z chińskiej bajki...


No i super, brakuje tylko tentakli i jesteśmy w domu.
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Nowości maja 2017

by Darek_CTR » April 14th, 2017, 8:41 am

Alkasyn wrote:
Darek_CTR wrote:Faktycznie ma proporcje jak z chińskiej bajki...


No i super, brakuje tylko tentakli i jesteśmy w domu.


Tego bym chętnie zobaczył więcej w Combined Army. Generalnie - więcej niehumanoidalnych kreatur.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Nowości maja 2017

by zia » April 14th, 2017, 2:01 pm

Alkasyn wrote:No i super, brakuje tylko tentakli i jesteśmy w domu.

Jest taka maszynka do robienia ich z GSu ( jesli sie chce zaoszczedzic, to robi si eje bardzo podobnie grzebieniem :) ) , a model nawet fajny :)
Image
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Nowości maja 2017

by Bananovitch » April 14th, 2017, 3:59 pm

Biedny terminatorku, co oni ci zrobili? :( złe ludzie, bardzo niedobre :(

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Nowości maja 2017

by Gurney » April 14th, 2017, 8:51 pm

profesjonalisci uzywaja strun od gitary
User avatar
Gurney
 
Posts: 125
Joined: June 22nd, 2015, 6:50 am
Location: Torun/Poland
Has liked: 13 times
Been liked: 13 times

Re: Nowości maja 2017

by Darek_CTR » April 20th, 2017, 6:00 pm

http://www.data-sphere.net/major-lunah/
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Next

Post a reply
70 posts • Page 1 of 3 • 1, 2, 3

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli