• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Poszukiwany, poszukiwana... model

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
45 posts • Page 1 of 2 • 1, 2

Poszukiwany, poszukiwana... model

by zia » May 15th, 2015, 2:56 pm

Jak wiadomo, model zastepujacy model, ktorego nie ma w aktualnej sprzedazy a posiada staty w A5 nie jest proxem i może grac na ITS itd. Tak wiec chcialbym wybrać sobie model do gry jako LeMuet. Jako ze oryginalny takze mi si ebardzo nie podoba, mysalem o czyms zblizonym do Errona Black z Mortal Kombat X - Rewolwerowiec w kapeluszu z szerokim rondem. Cos w ten desen :
Image
Pytanie. Ktoś moze polecić cos? Klimatem chyba najblizej do MalifauX, ale moz ektos zna cos bardziej zblizonego.
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » May 15th, 2015, 3:58 pm

Image
:3:

Image

Zobacz sobie figurki z dark-age niekoniecznie jest tam to o czym napisałeś, ale może coś innego Ci spasuje. Średnio-ciężko dostępne modele.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Errhile » May 15th, 2015, 4:34 pm

Poszukaj u Reapera, mają sporo Dzikiego Zachodu, steampunku i okolic w serii Chronoscope.
Parę propozycji:

Image

Tego by trochę połatać trzeba:
Image

Image

Image

[img]https://www.reapermini.com/graphics/gallery/4/59008_w_1.jpg[/img]

Ten, myślę, byłby idealny, tylko spluwy wymienić:
Image
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by kenny » May 15th, 2015, 10:29 pm

Ja od zawsze poszukuje modelu Yuan Yuan Heavy Armor. Nie wierze żeby ktoś miał, ale kupie za każda cenę :D
www.instagram.com/kapitula111
Haqqislam, Qapu Khalki
User avatar
kenny
 
Posts: 25
Joined: May 10th, 2015, 8:59 pm
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Azurix » May 15th, 2015, 11:03 pm

Ano faktycznie zacny model. Postanowiłem sobie samemu skonwertować Yuan Yuanów wzorując się właśnie na tym limitowanym figsie :D
Azurix
 
Posts: 278
Joined: May 8th, 2015, 10:45 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 20 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » May 15th, 2015, 11:11 pm

ten yuan?
http://www.painted-minis.com/review/product/list/id/27/category/13/
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Pierzasty » May 16th, 2015, 12:13 am

Layla wrote:ten yuan?
http://www.painted-minis.com/review/product/list/id/27/category/13/

Niekompletny. Brakuje torby :v:
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Raeone » May 16th, 2015, 6:59 am

Layla wrote:ten yuan?
http://www.painted-minis.com/review/product/list/id/27/category/13/

Tego ja kupiłem wczoraj rano Kenny, także sorki. Aż dziwne że strony sklepu nie spadł. No chyba że mają ich więcej :D
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » May 16th, 2015, 8:24 am

Raeone wrote:
Layla wrote:ten yuan?
http://www.painted-minis.com/review/product/list/id/27/category/13/

Tego ja kupiłem wczoraj rano Kenny, także sorki. Aż dziwne że strony sklepu nie spadł. No chyba że mają ich więcej :D


Mają więcej, poza tym jednego ja sobie zablokowałem. W każdym razie, na zdrowie chłopaki! Zróbcie jakąś akcję czy coś, aby zaoszczędzić na przesyłce, bo pewnie więcej osób szuka ;)
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by kenny » May 16th, 2015, 2:11 pm

Raeone wrote:
Layla wrote:ten yuan?
http://www.painted-minis.com/review/product/list/id/27/category/13/

Tego ja kupiłem wczoraj rano Kenny, także sorki. Aż dziwne że strony sklepu nie spadł. No chyba że mają ich więcej :D

18 E za pomalowany już model? Jak wysyłka wygląda?
www.instagram.com/kapitula111
Haqqislam, Qapu Khalki
User avatar
kenny
 
Posts: 25
Joined: May 10th, 2015, 8:59 pm
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Alkasyn » May 16th, 2015, 2:41 pm

Wygladaja co najmniej podejrzanie. Za tanio jak na model dostepny tylko przy jednej konkretnej torbie Battlefoam wieki temu. Uwazalbym przy zamawianiu tego.
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by tommaso » May 17th, 2015, 10:50 am

W ogóle dziwnie tanio. 50 ojro za świetne pomalowany starter pano? W dodatku poziom malowania jest bardzo zróżnicowany. Od pro po maziania grubych warstw farby
User avatar
tommaso
 
Posts: 30
Joined: May 9th, 2015, 12:38 am
Has liked: 9 times
Been liked: 6 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Raeone » May 17th, 2015, 4:59 pm

Ja zabukowalem. Jak dostane dane do przelewu to przeleje. Nawet jakbym te 18e mial stracic trudno.

Send from my mobile device.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » May 17th, 2015, 5:55 pm

True, czasami warto zaryzykować. Chociaż wcale się nie zdziwię jak zamiast numeru konta wysyłają informację, że figurka jest niedostępna.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Alkasyn » June 2nd, 2015, 8:41 pm

I jak? Cos dostaliscie stamtad czy jednak sklep wydmuszka?

Patrzac nan iektore ich rzeczy, np Joannę, to totalna amtorszczyzna. Węszę recasty.

http://www.painted-minis.com/infinity-p ... -rare.html
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Raeone » June 2nd, 2015, 8:57 pm

Alkasyn wrote:I jak? Cos dostaliscie stamtad czy jednak sklep wydmuszka?

Patrzac nan iektore ich rzeczy, np Joannę, to totalna amtorszczyzna. Węszę recasty.

http://www.painted-minis.com/infinity-p ... -rare.html

Fejk
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » June 2nd, 2015, 9:18 pm

Raeone wrote:
Alkasyn wrote:I jak? Cos dostaliscie stamtad czy jednak sklep wydmuszka?

Patrzac nan iektore ich rzeczy, np Joannę, to totalna amtorszczyzna. Węszę recasty.

http://www.painted-minis.com/infinity-p ... -rare.html

Fejk


Ja w końcu zapomniałem przelać im przez paypala, po części dlatego, że nie jest to must-have dla mnie.
Fejk z całą tą stroną, czy że odlewy?
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Raeone » June 2nd, 2015, 9:38 pm

Fejk z całą stroną. Zapłaciłem prepaidówką wyczyścili ją do zera. Czyli całe 17 ziko. Kolejne zamówienie które po poście Alkasyna zrobiłem ustawiłem na przelew regularny i czekałem na maila od nich z danymi-nie doczekałem. Parę groszy poszło w kosmos, choć zasadniczo nie zapłaczę nad niczym ponad swoją naiwnością ;)
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » June 2nd, 2015, 10:09 pm

Przepraszam Cię, wkleiłem link do tej strony i jest mi teraz głupio.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Raeone » June 2nd, 2015, 10:50 pm

Layla wrote:Przepraszam Cię, wkleiłem link do tej strony i jest mi teraz głupio.

Daj spokój, dorosły jestem decyzje podjąłem sam.
Ale jak na Wrocek kiedyś cię rzuci to karne piwo/kubuś Cię nie ominie ;)
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by magnus » June 4th, 2015, 11:01 am

Imo warto ostrzegać innych przed takimi "sklepami"
magnus
 
Posts: 116
Joined: February 5th, 2013, 9:27 pm
Has liked: 12 times
Been liked: 9 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by zia » June 11th, 2015, 3:32 pm

Warcor
Posiadam model w skupiaczu myśli, a skąd modele w czapeczkach ? To byla jakas nagroda/promka ?
Image
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Pierzasty » June 11th, 2015, 3:37 pm

O ile pamiętam model dostępny dla Warcorów za te ich specjalne punkty.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Layla » June 11th, 2015, 3:58 pm

Szczerze zniechęca mnie CB tymi swoimi limitkami.
Chyba już kiedyś, gdzieś pisałem o tym przy okazji alpha bag.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by KędzioR_vo » June 11th, 2015, 6:30 pm

Każdy Warcor mógł zamowić 3 takich limitowanych, IMO bardzo fajna opcja, dodało nam to na PomoRzu ciekawe bonusowe nagrody za Ligę, dość niepowtarzalne.
Choć po prawdzie różnice między limitką, a normalnym, są raczej niewielkie.

A w ogóle nie widzę przeciwwskazań dla robienia limitowanych miniatur co jakiś czas. Nie wiem, co w tym złego właściwie?
Rackham też robił takie do KonfRy przykładowo i to była bardzo fajna sprawa.
No a Yuan Yuana z limitki wciąż żałuję, ale moooże kiedyś się jeszcze znajdzie.


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Silverhand » June 11th, 2015, 7:27 pm

Lepsza taka limitka niż to co ostatnio GW zafundowało, limitowane modele do kupienia wraz z zasadami tylko dla uczestników dnia otwartego w Warhammer World czy jako się to tam zwie. I jak nie chcesz proxować to musisz lecieć do Notthingham ;)
Silverhand
 
Posts: 111
Joined: May 13th, 2015, 2:04 pm
Has liked: 8 times
Been liked: 8 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Equos » June 12th, 2015, 2:18 pm

Layla wrote:Szczerze zniechęca mnie CB tymi swoimi limitkami.
Chyba już kiedyś, gdzieś pisałem o tym przy okazji alpha bag.


Mnie osobiście też to denerwuje chociaż z biznesowego punktu widzenia widzę rozumowanie Hiszpanów. Nadal boleję nad tym Yuan Yuan'em..... limitki powinny trafiać do sprzedaży ale po dłuższym czasie.
Ariadna:
1291 pts/19 SWC/ 63 models W:9 D: 7 L:8
Morat Aggression Force
419 pts/ 10,5 SWC/ 23 models W:4 D:1 L:2
Nomads
165 points/ 1,5 SWC/ 7 models W:0 D:0 L:0
User avatar
Equos
 
Posts: 84
Joined: May 10th, 2015, 3:07 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 3 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Hansolo » June 12th, 2015, 2:23 pm

Póki limitki to pojedyncze profile jednostek normalnie dostępnych w sprzedaży (np. Bounty Hunter z ciężkim pancerzem czy Yuan Yuan HI) to nie mam z tym problemu.

Bardziej mnie denerwują limitki jednostek, których normalnie dostać nie można (tak, na ciebie patrzę Miranda Ashcroft :evil: )
I would take gameplay over authenticity for a science-fiction board game any day of the week.
User avatar
Hansolo
 
Posts: 1218
Joined: February 5th, 2013, 2:46 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 162 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by Maru » June 14th, 2015, 9:58 am

a może Ace of Wraths z Pulp city ??
jest Stary
Image
i nowy wzór
Image

stary składa się z 4 ~5 części a nowy nie ma nic do przyklejania :)
skala jest ok względem nowej skali CB
co do Warcorów ..... ech ..... no ..
co do Mirandy - pani z Bananemma akurat model Fugly .. już Max Scorpio jest lepszy
Nothing is True, Everything is Permissible. ~~ Hasan bin Sabbah
why no banners on ?? img -___-'
User avatar
Maru
 
Posts: 639
Joined: January 16th, 2013, 2:16 am
Has liked: 0 time
Been liked: 48 times

Re: Poszukiwany, poszukiwana... model

by zia » June 14th, 2015, 11:21 am

Super Maru, mozna to gdzies w Polsce kupic ?
Stary znacznie fajniejszy IMHO.
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Next

Post a reply
45 posts • Page 1 of 2 • 1, 2

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli