• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
16 posts • Page 1 of 1

Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Zippy » May 12th, 2015, 3:38 pm

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Temat utworzyłem zarówno dla wyjadaczy CA jak i tych, którzy interesują się tą frakcją ( nawet dla szpiegów :) ).
Zachęcam do rozmów.
Na początku może pytanie:
Jak sądzicie co jest lepsze vanilla, S.E.F. czy moze M.E.F. ??? ;)

Osobiście uważam ze Moraci sporo dostali boosta w N3 i są podsatwa vanilii i super sektorem.
Shasvastii straciło sporo atutów ale nadal kombinują i knują za plecami ;)
Vanilla wzmocniona nowymi Tohaa, unidronami i Umbrą ma większą moc niż z Exrah'ami ;)
Jedynym sposobem żeby zmądrzeć, jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem.
ImageImageImage[Combined Army

zippy.infinity@o2.pl
Warszawska Liga Zippy'ego Infinity
User avatar
Zippy
 
Posts: 254
Joined: May 9th, 2015, 7:25 am
Location: Warsaw
Has liked: 74 times
Been liked: 6 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Alkasyn » May 12th, 2015, 5:09 pm

Tak jak często się zdarza, ogólna frakcja jest im lepsza od armii sektorialnych. Shasvastii, jak Bahram, grane tylko jeśli ktoś lubi dawać sobie handicapa, Moraci w sumie podobnie. Moratów ratuje wygląd rzeźb, ciekawe jak będzie jak zabiorą się za Shasvastii, jak grozili niedawno.
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by SamboR » May 12th, 2015, 6:20 pm

Moraci są fajni, ale boli ich brak sensownych specjalistów. Dla mnie jak CA to tylko ogólne - bez Skiavoro czy ko dali gra mi się po prostu źle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Zippy » May 13th, 2015, 6:55 am

Ko Dali piękna i zabójcza także lubie nią grac. Odkąd fraacta hacker pojawiła sie w bandzie to już mniej :)
Wole wrzucis kilka hungrisów niż dobrą ale jedna jednostkę ;)
Jedynym sposobem żeby zmądrzeć, jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem.
ImageImageImage[Combined Army

zippy.infinity@o2.pl
Warszawska Liga Zippy'ego Infinity
User avatar
Zippy
 
Posts: 254
Joined: May 9th, 2015, 7:25 am
Location: Warsaw
Has liked: 74 times
Been liked: 6 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Stiopa » May 13th, 2015, 10:36 am

Głównym problemem Shasvastii jest to, że większość dobrych list można równie dobrze zrobić w zwykłym CA. SEF praktycznie nie używa linków, zresztą jedynym sensownym są w tej chwili Gwailos. Nie pamiętam, kiedy ostatnio wystawiałem jakikolwiek fireteam. Za to zwiększone AVA na jednostkach przydaje się całkiem często.

Pojawiły się plotki, że SEF czeka to samo co Moratów - nowe modele, grzebanie przy zasadach, więc może balans się poprawi. Mam nadzieję, że naprawianie zaczną od Seedów.
I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but shouldn't we just take the warning labels off everything and let the problem deal with itself?
User avatar
Stiopa
 
Posts: 626
Joined: March 16th, 2013, 11:00 pm
Has liked: 218 times
Been liked: 93 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Pierzasty » May 13th, 2015, 12:36 pm

No niestety, linków w Shasvastii używa się od wielkiego dzwonu, a ogólna lista dostaje ciągle nowe zabawki, więc żal rezygnować z takich rzeczy jak MSV, dobre AD, czy cięższa siłą ognia. Zaczynałem od Shas ale teraz zostali u mnie zdegradowani do przypadków kiedy mam jakiś fajny pomysł na specjalistyczną listę wymagającą większego AVA. :(

ed: już nie mówiąc o tym, że w N3 dostali wyraźnego nerfa - Spawn-Embryo przestało być dodatkowym poziomem zranienia (mniej upierdliwi do usuwania z kontroli terenu), snajperki i multiwafle mają teraz shocka itp.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by SamboR » May 13th, 2015, 2:38 pm

Zagrałem raz na linku Gwailo i wiem tyle, że chcę go mieć z dwiema rakietnicami. Inaczej jakoś Shasvastich nie widzę. No i dwa murderboty, ale to już skrzywienie Pierzastego ;)
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Zippy » May 13th, 2015, 4:16 pm

Stiopa wrote:Pojawiły się plotki, że SEF czeka to samo co Moratów - nowe modele, grzebanie przy zasadach, więc może balans się poprawi. Mam nadzieję, że naprawianie zaczną od Seedów.


Podnieciłeś mnie ;)
Pierzasty wrote:ed: już nie mówiąc o tym, że w N3 dostali wyraźnego nerfa - Spawn-Embryo przestało być dodatkowym poziomem zranienia (mniej upierdliwi do usuwania z kontroli terenu), snajperki i multiwafle mają teraz shocka itp.


Dodaj jeszcze, ze Striga straciła Valora :( wrrrrrr

SamboR wrote:Zagrałem raz na linku Gwailo i wiem tyle, że chcę go mieć z dwiema rakietnicami. Inaczej jakoś Shasvastich nie widzę. No i dwa murderboty, ale to już skrzywienie Pierzastego ;)


Grywam linkiem Gwailo i jest mocny HRL + Spitfire + Multi rifle + Hacker + Sheskiin. Droga to sprawa i to jest jedyny mankament :)
Odkąd zaczęło się N3 to już S.E.F. gram sporadycznie...
Jedynym sposobem żeby zmądrzeć, jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem.
ImageImageImage[Combined Army

zippy.infinity@o2.pl
Warszawska Liga Zippy'ego Infinity
User avatar
Zippy
 
Posts: 254
Joined: May 9th, 2015, 7:25 am
Location: Warsaw
Has liked: 74 times
Been liked: 6 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Pierzasty » May 13th, 2015, 4:38 pm

Zippy wrote:Dodaj jeszcze, ze Striga straciła Valora :( wrrrrrr
O tak, brak Doggeda na Aswangu boli, tak jak gorsze zasięgi ADHL. No, CB, dajcie profil lojtka ze strzelbą na pocieszenie, albo co :P

SamboR wrote:No i dwa murderboty, ale to już skrzywienie Pierzastego ;)
Ale mi chyba nie powiesz, że źle działają :v:
(teraz gram ISS i mogę mieć ich 5 XD)

ed: Korzystając z okazji wyjaśnij mi dlaczego warto brać Skawiora w N3. Bo stracił mocno na popularności od kiedy Charontyda dostał 4-4 ruchu.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by SamboR » May 13th, 2015, 5:30 pm

Bo to rozkaz w puli, dwie rany i nadal mnemonica? Jak Charontyd to chyba z HD+. Mnie strasznie boli jego S5.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Zippy » May 14th, 2015, 5:58 pm

Mi figsa Anathematics od samego poczatku sie podobała ale ten koszt :( Tak samo charontyda ( gorzej z pieknoscia figsa ). One są tak drogie ze u mnie na starcie odpadają jako jednostki grajace. Moze to skrzywienie bo zaczynałem od drogich shasvastii swoja przygode z Infinity i zawsze szanowałem koszt jednostki - C.A. to droga w koszt frakcja :( Ale najlepsza ;)

A używacie głownie Umbre Legata jako LT czy Hackera ??? Jego koszt jest jeszcze do przyjęcia :)
Jedynym sposobem żeby zmądrzeć, jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem.
ImageImageImage[Combined Army

zippy.infinity@o2.pl
Warszawska Liga Zippy'ego Infinity
User avatar
Zippy
 
Posts: 254
Joined: May 9th, 2015, 7:25 am
Location: Warsaw
Has liked: 74 times
Been liked: 6 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Mysza » May 14th, 2015, 7:25 pm

Ja widziałem ,że zazwyczaj Umbre to robili hakera .
User avatar
Mysza
 
Posts: 115
Joined: May 14th, 2015, 2:57 pm
Has liked: 52 times
Been liked: 18 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by SamboR » May 14th, 2015, 7:52 pm

Raz wziąłem sitha ze Spitfire - fajny jest, szybki i skuteczny. Inna rzecz, że opcja z HD+ jest super, a na dwóch brakuje punktów.
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by Zippy » May 15th, 2015, 9:09 pm

To fakt drogi jest :(
Ale już takie życie CA - wszystko drogie ;)
Jedynym sposobem żeby zmądrzeć, jest gra z mądrzejszym przeciwnikiem.
ImageImageImage[Combined Army

zippy.infinity@o2.pl
Warszawska Liga Zippy'ego Infinity
User avatar
Zippy
 
Posts: 254
Joined: May 9th, 2015, 7:25 am
Location: Warsaw
Has liked: 74 times
Been liked: 6 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by SamboR » May 16th, 2015, 8:37 am

No jasne ;)
Jakbym chciał tanich przegięciuchów to wziąłbym Aleph. Wait... jak wybierałem CA to Alephu jeszcze nie było :D
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Dyskusje na temat Combined Army i ich frakcji

by zia » May 16th, 2015, 2:25 pm

SamboR wrote:Jakbym chciał tanich przegięciuchów to wziąłbym Aleph.

Moja kawka patrzy na ten post z dezaprobatą
Image
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times


Post a reply
16 posts • Page 1 of 1

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli