Temat utworzyłem zarówno dla wyjadaczy CA jak i tych, którzy interesują się tą frakcją ( nawet dla szpiegów
Zachęcam do rozmów.
Na początku może pytanie:
Jak sądzicie co jest lepsze vanilla, S.E.F. czy moze M.E.F. ???
Osobiście uważam ze Moraci sporo dostali boosta w N3 i są podsatwa vanilii i super sektorem.
Shasvastii straciło sporo atutów ale nadal kombinują i knują za plecami
Vanilla wzmocniona nowymi Tohaa, unidronami i Umbrą ma większą moc niż z Exrah'ami


[Combined Army
)