• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Corregidor Pietii

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
214 posts • Page 1 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5 ... 8

Corregidor Pietii

by Pietia » May 12th, 2015, 12:51 am

Czesć, nazywam się Piotruś, mam siedem lat i bardzo lubie rysować i malować. Tu bedę Was zamęczał swoimi tforami...

Alguacilka z HMG na dobry początek. Mam nadzieję, że 'Sienna' godnie zastąpi na tym stanowisku 'Smillę' ;)


Image

Image

Image
Last edited by Pietia on May 12th, 2015, 2:33 pm, edited 1 time in total.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Ranger » May 12th, 2015, 1:31 pm

Czasy się zmieniają... Ileż to razy moi żołnierze strzelali się ze Smillą, a ta odchodzi na emeryturę. Zresztą proces ten trwa także u mnie - starzy Fizylierzy jeszcze czasem walczą, ale pytanie jak długo w obliczu tych z nowego poboru :)

Maluj maluj pełen skład, będziesz miał lepsze rzuty, jak już przyjedziesz na Pomorze :P
Image
User avatar
Ranger
 
Posts: 469
Joined: May 9th, 2015, 2:44 pm
Location: Trójmiasto
Has liked: 39 times
Been liked: 76 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by Alkasyn » May 12th, 2015, 3:18 pm

Bardzo ładny model i ładnie zrobiony. Czekamy na więcej :)
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 12th, 2015, 4:32 pm

Czy tylko mnie bardziej podoba się stary wzór?
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 12th, 2015, 4:55 pm

Bardziej może nie, ale starzy alguacile byli świetni, bardzo lubię te figurki! Tylko jednak... są starzy, odstają od nowych modeli, zupełnie inna stylistyka, proporcje, detale, ciężko to pogodzić :)

Niom, a 'Smilla' swego czasu zabijała wiecej nplów niż wszyscy moi intruderzy za 100kilkadziesiąt punktów razem wzięci ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by costi » May 12th, 2015, 7:10 pm

Nowa skala broni nie przestaje mnie zadziwiać... laska z PanO też ma taki filigranowy HMG. Potem człowiek patrzy po stole i same combi widzi. ;)

Malowanie całkiem spoko, tylko mam wrażenie, jakby broń straciła wszystkie szczegóły.
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 12th, 2015, 7:48 pm

No właśnie ten wzór HMG już był i u Mojr i u Hellcatów. U Hellcatów to jeszcze za spitfire może uchodzić, ale gdzie indziej? Przecież to nie wygląda tak poważnie jak stary HMG ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 12th, 2015, 7:56 pm

Nowe HMG źle wygląda jeśli zestawi się je ze Spitfire - lekki karabin 1,5x większy od ciężkiego. Może gdyby jakiś bęben czy pudełko dorobić zamiast tradycyjnego magazynka?

Na temat zmian w skali broni można by napisać książkę. Nawet najnowsze combi się zmienia - wystarczy porównać karabiny wildcatów i algucaili z OIS, są zupełnie różne. Do tego kobiety, by seksowniej wyglądać, mają mniejszą broń (w skali wildcatowych) :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 12th, 2015, 8:50 pm

To akurat jest fajne ;) Laseczka z trochę mniejszym karabinem jest o wiele fajniejsza niż z wielkim (chyba, że mówimy o HMG, który dobrze wygląda tylko na Mojrach-no, ale na nich wszystko wygląda dobrze ;)).

Aaaaa, trochę w sumie poniewczasie, ale pozwoliłem sobie na blogu umieścić niektóre z Twoich zdjęć. Mam nadzieję, że nie masz tego za złe. W ramach praw autorskich stawiam browara ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Raeone » May 12th, 2015, 9:11 pm

Pietia to jest tylko reposing Alguacillki z boxa SWC right?

Świetnie wygląda- naturalniej niż w boxowej pozie.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 12th, 2015, 9:21 pm

Co do broni zawsze kieruje sie zasada - bigger is better :D
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Raeone » May 12th, 2015, 9:28 pm

zia wrote:Co do broni zawsze kieruje sie zasada - bigger is better :D

Kompleksy jakieś :D?
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 12th, 2015, 10:11 pm

Raeone wrote:Pietia to jest tylko reposing Alguacillki z boxa SWC right?

Tia, nawet nie trzeba było nic wyginać - wystarczyło trochę spiłować lewą pierś, dopasować łapki, nadbudować lewy bark z GSu, prawą dłoń wyrzeźbić na nowo (brakuje jej palca, eh, może jest schowany pod lufą) i zrobione :)

Bananovitch wrote:Aaaaa, trochę w sumie poniewczasie, ale pozwoliłem sobie na blogu umieścić niektóre z Twoich zdjęć. Mam nadzieję, że nie masz tego za złe. W ramach praw autorskich stawiam browara ;)

Kolejny powód by jechać w lipcu na północ pograć :) Tylko zamiast browarów butelka Kubusia lub tabliczka czekolady (BYLEBY NIE MIĘTOWEJ - Layla zrozumie o co chodzi ;) ), nie piję alkoholu :P
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 12th, 2015, 10:41 pm

wystarczyło trochę spiłować lewą pierś


:cop: BARBARZYŃCO!!! JAK MOGŁEŚ?!?!?!

Spoko, może być Kubuś ;) A o co chodzi z tą miętową czekoladą?
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 13th, 2015, 2:35 pm

Raeone wrote:Kompleksy jakieś :D?

Znajomosc fizyki i balistyki :)
Te wszystkie nomadki sa takie na stole bure, nigdy nie wiem do czego strzelam, ledwie odrozniam od Gekonów :)
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 13th, 2015, 2:39 pm

Bananovitch wrote:A o co chodzi z tą miętową czekoladą?

Właśnie też się zastanawiam, jak można było zepsuć smak czekolady MIĘTOWYM nadzieniem, MIĘTA w czekoladzie?! To się nie dodaje!
Jednak można, Wawel coś takiego wyprodukował :D :D :D

EDIT: Zia ciesz się, że nie musisz grać przeciw spodkładowanym na czarno figurkom na tle czarnych makiet i blatu :P
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » May 13th, 2015, 2:49 pm

Pietia wrote:
Bananovitch wrote:A o co chodzi z tą miętową czekoladą?

Właśnie też się zastanawiam, jak można było zepsuć smak czekolady MIĘTOWYM nadzieniem, MIĘTA w czekoladzie?! To się nie dodaje!
Jednak można, Wawel coś takiego wyprodukował :D :D :D

EDIT: Zia ciesz się, że nie musisz grać przeciw spodkładowanym na czarno figurkom na tle czarnych makiet i blatu :P


Wyglądałeś jakby Ci smakowała :blush:
Następnym razem będzie z solą albo z tuńczykiem. XD
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 13th, 2015, 4:09 pm

Jak komuś nie pasuje czekolada z miętą lub mięta z czekoladą, niech śle do mnie. Pożeram dowolne ilości XD
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Draigar » May 13th, 2015, 5:56 pm

Ej Layla, ale czekolada z solą jest dobra!

Swoją drogą Pietia, jesteś nie wyczerpanym źródłem inspiracji do moich Nomadów :P
Draigar
 
Posts: 107
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Location: Gdynia, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 6 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 13th, 2015, 8:05 pm

Z solą jest taka sobie, z chili jest lepsza :lol:
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 13th, 2015, 9:12 pm

Bananovitch wrote:Z solą jest taka sobie, z chili jest lepsza :lol:


No właśnie chciałem zapytać. Pietia, co sądzisz o czekoladzie z chili?
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 13th, 2015, 9:17 pm

Może wrzuc foty calej aktualnej ekipy, kiedys i dzis.
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » May 13th, 2015, 9:20 pm

Draigar wrote:Ej Layla, ale czekolada z solą jest dobra!

Swoją drogą Pietia, jesteś nie wyczerpanym źródłem inspiracji do moich Nomadów :P


Wiem, bo jak byłem mały to nawet sobie nutellę soliłem. To Pietia ma jakieś słabe kubki smakowe :3:

Co do chilli to o wiele lepsza jest z zielonym chrzanem.
Ale z kawiorem albo boczkiem to biją wszystko.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 15th, 2015, 5:21 pm

Matko, a myślałem, że ludzie jedzący gorzką czekoladę mają dziwny gust :D
Ehm, wróćmy do... tam skąd przyszliśmy ;)

Piąty alguacil wymaziany i link gotowy. Tym razem bez konwersji.

Image
Image
Image

Image
Btw, trzy punkty dla osoby która zauważy co jest nie tak z tymi ludzikami ;)

zia wrote:Może wrzuc foty calej aktualnej ekipy, kiedys i dzis.

Następnym razem porobię takie fotki, starzy i nowi obok siebie. Zbieram Corregidor od na tyle dawna, że spokojnie wystawiam cały oddział wyłącznie ze starych figurek :) Na dziś Alguacile kiedyś.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 15th, 2015, 5:34 pm

Przyznam ze sam nie wiem, ktorzy mi si ebardziej podobaja ( jako wzor figurek ).
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Blaze » May 15th, 2015, 5:56 pm

Dałbym drybrush na broń bo odstają od całości.
Plasma Terrain. New Terrain future https://www.facebook.com/plasmaterrainc ... 8/?fref=ts
User avatar
Blaze
 
Posts: 103
Joined: May 9th, 2015, 7:33 am
Location: Poznań
Has liked: 7 times
Been liked: 11 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 15th, 2015, 7:38 pm

Blaze wrote:Dałbym drybrush na broń bo odstają od całości.

To nie działa, niestety detale na nomadzkiej broni są płytkie, ciężko je wyciągnąć, przynajmniej mi.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Blaze » May 15th, 2015, 8:07 pm

Moze byloby łatwiej jakbys bronie robil czarnym i drybrush bialym. A jak nie drybrush to rozrzedź bialy w glaze medium i spróbuj krawedziowanie wypukłych elementów.
Pozdrawiam
Plasma Terrain. New Terrain future https://www.facebook.com/plasmaterrainc ... 8/?fref=ts
User avatar
Blaze
 
Posts: 103
Joined: May 9th, 2015, 7:33 am
Location: Poznań
Has liked: 7 times
Been liked: 11 times

Re: Corregidor Pietii

by Raeone » May 15th, 2015, 8:21 pm

Nie ma tu mudzynów. Czysta kaukaska rasa.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 15th, 2015, 8:37 pm

'Dagan' przez chwilę miał być murzynem, szybko sobie darowałem, ciężko wycieniować czarnoskórych. Nad Masajami męczyłem się całymi godzinami, starczy mi do końca życia.

Poza tym, ludzie którzy pół zycia spędzają zamknięci w statkach kosmicznych raczej zbyt opaleni nie będą :)

EDIT: ale jeśli chodzi o mniejszości - 3/5 oddziału to mańkuci :D To właśnie jest z nimi "nie tak" :)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Next

Post a reply
214 posts • Page 1 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5 ... 8

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli