• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Corregidor Pietii

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
214 posts • Page 6 of 8 • 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

Re: Corregidor Pietii

by Shingen » May 6th, 2018, 5:44 pm

Pietia wrote:skoczek z 13 PH, 12 BS, mimetyzm, 22 CC natural born warrior, specjalista, 4-4 ruchu z 2 pancerza, miny, nanopulser, o czymś zapomniałem? A tak, jeszcze NWI...


I jak pięknie tańczy z szablami... człowiek orkiestra.
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 6th, 2018, 6:23 pm

Pietia wrote:Raoul Spector: skoczek z 13 PH, 12 BS, mimetyzm, 22 CC natural born warrior, specjalista, 4-4 ruchu z 2 pancerza, miny, nanopulser, o czymś zapomniałem? A tak, jeszcze NWI...

Wszystko to za całe 33 punkty, nie, on wcale nie jest gięty :D
Dlatego zrobiłem takiego proksa.

Zapomniałeś o tym, że te miny rzuca się jak granaty dymne. Co zupełnie nie jest gięte na skoczku.

A pomysł z proksem super, kradnę.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 6th, 2018, 6:45 pm

N fejsbuku właśnie mi uświadomili, że on wcale nie jest gięty, jest drogi i nieregularny, a poza tym są lepsi ;)
Czyli teraz mogę go wystawiać ze spokojnym sumieniem :D

Btw, jakiś posiadacz książki zna backgrund tej postaci? Co to za jeden?
Choć, może lepiej nie mówcie, pewnie fluff jest durny.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » May 6th, 2018, 7:07 pm

Nie jest gięty. Jest dobry (chyba najlepszy w StarCo) ale nie ma ODD
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 6th, 2018, 7:16 pm

Nie ma ODD, właśnie! Dokładnie to sobie będę powtarzał!

Poza tym, podczas swojego debiutu dwa tygodnie temu spadł w niewłaściwym miejscu, przesiedział tam całą bitwę, a na koniec bohatersko rozstrzelał bezbronną dronę za 8 punktów :D Inna sprawa, że wtedy nie miałem tego modelu.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 6th, 2018, 9:36 pm

Pietia wrote:N fejsbuku właśnie mi uświadomili, że on wcale nie jest gięty, jest drogi i nieregularny, a poza tym są lepsi ;)

Granie Ariadną szkodzi na mózg :v:

Pietia wrote:Btw, jakiś posiadacz książki zna backgrund tej postaci? Co to za jeden?
Choć, może lepiej nie mówcie, pewnie fluff jest durny.

Facet podczas jakiejś akcji trafił do rezydencji jedynego sułtana Haqqu wywalonego ze stołka za korupcję[!], który złożył mu propozycję nie do odrzucenia, tj. że za darowanie życia/ochronę Raul będzie wykonywał różne karkołomne zadania na granicy przeżywalności, a sułtan będzie sobie przeżywał te jego wyczyny dla rozrywki w postaci jakiejś ekstremalnej sensowizji (a że położył łapę na backupie kostki Raula, to ten nie bardzo ma się jak wybronić). Wątek z tym przeżywaniem przygód do nagrania był żywcem w jakiejś starej powieści SF, chyba nawet polskiej, ale zapomniałem tytułu. Jak ktoś kojarzy, niech przypomni (na 90% wydały to Iskry).
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Pająk » May 6th, 2018, 9:58 pm

Było tak w serii o Cainie, autorstwa chyba Matthew Stovera.
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 6th, 2018, 10:25 pm

Pająk wrote:Było tak w serii o Cainie, autorstwa chyba Matthew Stovera.

Nie seria. Jedna pojedyncza książka. Na 100% nie nowsza niż lata 90-te.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » May 7th, 2018, 9:28 pm

Proks dobry. Osobiście zawsze mnie zastanawiało jak wchodzą w relację długie włosy na tej figurce oraz silniki od jump packa (czy jak się to ustrojstwo w infinity nazywa), ale to inna para kaloszy :)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 7th, 2018, 9:40 pm

Nie zapomnij o brodzie zaplecionej w warkocze, super praktyczna.
Cóż, może w czasie skoku miał hełm?
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 27th, 2018, 2:13 pm

Cateran lub Brawler snajper pod StarCo.
Nie jestem wielkim fanem tego modelu - wygląda jak jednoelementowe figurki spod prasy, produkowane 20 lat temu, płaski i nudny. Jednak, ważne by zabijał ;)

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » June 21st, 2018, 4:35 pm

Violence is the solution.

Prox brawlera do StarCo ;)

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 11th, 2018, 5:19 pm

Coś z nieco innej bajki - wydruczki 3D, gdy zobaczyłem ten model musiałem go zrobić, po prostu bajka :)
Pliki stąd - https://www.thingiverse.com/thing:1181986

Image

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » July 11th, 2018, 7:19 pm

Przypomina DMC -12, ale jak rozumiem podobieństwo jest zamierzone :D
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by Shingen » July 12th, 2018, 10:07 am

Czaderski.

Ja mam ciągle niezrealizowaną myśl żeby dodrukować takie zewnętrzne sponsony z silnikami do modeli sportowych aut z lat 80' (i przyczepić je zamiast kół). Autka są stosunkowo łatwo dostępne (Burrago, Allegro) a countach czy esprit latające w cyberpunkowym mieście...
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 12th, 2018, 5:57 pm

Niom, te kanciaste klimaty samochodów z lat 80 są urzekające i wbrew pozorom, do Infinity jak znalazł :)
Autor tego cudeńka zrobił jeszcze drugi - może trochę gorszy, ale też klimatyczny, kiedyś druknę - https://www.thingiverse.com/thing:1179541
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 14th, 2018, 12:57 pm

Dozbrajamy StarCo nadal, Brawlerka z wyrzutnią rakiet, nieco skonwertowana :)

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » July 14th, 2018, 1:11 pm

Powinieneś zmienić nazwę tematu ;)

A tak poza tym, to kolejne figsy na Twoim dobrym poziomie. Miło widzieć porządnie zrobionych Ghulamów zyskujących nieco BSa i ARMa na usługach innych zleceniodawców ;)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 14th, 2018, 1:29 pm

I tracących WIPa, sądzę że Brawlerzy to raczej spady i wykolejeńcy ze wszystkich możliwych armii Infinity ;) Właśnie, jest gdzieś fluff do tej jednostki dostępny? Choć znając najnowsze pomysły CB, pewnie jest durny...

Pierwszą bitwę 'Debora' ma już za sobą. Z wyrzutni porobiła kilka dziur w ścianach, ale za to ustrzeliła niję, który chciał ją dopaść wręcz i zapomniał o assault pistolu :D

Powinieneś zmienić nazwę tematu ;)

The Free Company of the Star, or StarCo to abbreviate, conceived as an external financial resource of the Corregidor Jurisdictional Command
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 21st, 2018, 2:02 pm

Od razu hurtem - cała drużyna brawlerów :)

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 21st, 2018, 4:12 pm

Za ciosem jeszcze kolejny wydruk 3d :)
Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » July 21st, 2018, 9:56 pm

Brawlerzy fajnie się prezentują kupą.
Jestem oporny, ale czy logo jednostki ma nawiązywać do expendables ze Stalonem (czach i beret)?

Maszyna do coli też dobra, choć nieco zbyt retro jak na infinity ;) Planujesz grać w fallouta?
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 21st, 2018, 11:05 pm

Usashi wrote:Jestem oporny, ale czy logo jednostki ma nawiązywać do expendables ze Stalonem (czach i beret)?

Właśnie chętnie bym poznał fluff tej jednostki, ale żaden posiadacz najnowszej książki nie chce mi go streścić :D No, chyba, że jest durny, wtedy mi darujcie ;)

Maszyna do coli też dobra, choć nieco zbyt retro jak na infinity ;) Planujesz grać w fallouta?

Hej, moda na retro może być i w XXIII wieku!
Jstem oporny na nowe bitewniaki - Infinity i BoltAction zapewne mi starczą do końca życia :)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 24th, 2018, 4:19 pm

Sobota, około 3 w nocy, wpadłem na genialny pomysł:
"Zamiast polegać na gotowcach, zaprojektuję sobie samochodzik w klimatach SF sam!"

3 godziny dłubania w skreczapie, 10 godzin drukowania, 3 godziny malowania później :D

Image

Wiem, grafik 3d ze mnie średni, ale na początek chyba styknie ;)
Pliki stl znajdziecie tu - https://www.thingiverse.com/thing:3017997

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » July 24th, 2018, 6:36 pm

Samochodzik niczego sobie, choć nieco kanciaste kształty jak na 22 wiek ;)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by kashper » July 25th, 2018, 6:03 am

Takie retro. Są rzeczy które wracają co X lat, widać teraz padło na ostre kanty nadwozia ;). Mi się podoba, bez żadnych zastrzeżeń :D.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Corregidor Pietii

by KasCer » August 2nd, 2018, 8:46 am

Dwie inspiracje ;)

http://www.smartage.pl/zapomniane-porsche-tapiro/

http://www.smartage.pl/latajace-samocho ... ografikow/
User avatar
KasCer
 
Posts: 290
Joined: May 10th, 2015, 8:30 pm
Has liked: 10 times
Been liked: 30 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » August 2nd, 2018, 2:00 pm

Dobre, na pewno jeszcze kolejnego"kanciaka" zaprojektuję, choć myślałem nad czymś masywnym - by mógł być służyć jako policyjny radiowóz :)

Porzucone radiowozy w środku strzelaniny i biegające po nich TAGi zrobią klimat :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by KasCer » August 3rd, 2018, 7:19 am

W takim razie mała sugestia na przyszły rozwój malowania Nomadow:

http://infinitytheforums.com/forum/topi ... da-police/

Image

Image
User avatar
KasCer
 
Posts: 290
Joined: May 10th, 2015, 8:30 pm
Has liked: 10 times
Been liked: 30 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » September 2nd, 2018, 1:27 pm

Luksusowy Serengeti Knifehawk, samochód dla ludzi ceniących prestiż, elegancję i wygodę, przystosowany do podróży w warunkach Zero-G :D

Wydruk 3d, pliki wziąłem stąd - https://www.thingiverse.com/thing:1179541

Image

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

PreviousNext

Post a reply
214 posts • Page 6 of 8 • 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli