Moderators: Alkasyn, KędzioR_vo
by Usashi » August 11th, 2017, 3:32 pm
by kashper » August 16th, 2017, 7:55 am
by Usashi » August 21st, 2017, 5:20 pm
by kashper » August 22nd, 2017, 6:49 am
CB wrote:Hello,
I cannot give you a specific date, but we expect to have it ready until the end of this month
by Zielarz » August 22nd, 2017, 12:56 pm
by Zielarz » August 22nd, 2017, 6:03 pm
by Wojciech » August 29th, 2017, 9:33 am
by Bananovitch » August 29th, 2017, 9:58 am
by Godeyes » August 29th, 2017, 3:57 pm
by kashper » August 29th, 2017, 5:34 pm
Wojciech wrote:Witam,
Nie mogę się połapać, ktoś zamawia Beyond Icestorm, ktoś chce kupić...Ja poluję na Nomadów, limitka mnie nie interesuje. Jak ktoś ma do obchnięcia to biorę na następnym turnieju (mam nadzieje, że to już wkrótce). Ale proszę o info wcześniej, bo już jestem na stronie mgły i prawie mam to w koszyku. Jak nikt się nie zgłosi w przeciągu paru dni no to bede miał na opchnięcie Pano.
A tak bajdełej to ja nigdy z mgłą nie miałem kłopotów. Zamawiam wieczorem zwykle po piwku i za dwa dni mam w paczkomacie. No, może miałem szczęście.
by Wojciech » August 29th, 2017, 5:56 pm
by Hansolo » August 29th, 2017, 6:45 pm
I would take gameplay over authenticity for a science-fiction board game any day of the week.
by Usashi » August 29th, 2017, 7:08 pm
by Wojciech » August 29th, 2017, 9:25 pm
by Narrander » August 29th, 2017, 9:51 pm
Wojciech wrote:może zacznę zbierać Pano
by kashper » August 30th, 2017, 6:05 am
Z tego co wiem to bonusowy model był tylko w przedsprzedaży (dlatego my się śpieszyliśmy ze swoim zamówieniem). Teraz wprawdzie ten napis zniknął, ale było napisane że figurka bonusowa tylko przy zamówieniu do 12 sierpnia.Wojciech wrote:No ja właśnie zamówiłem z mgły. Stoi jak byk, że z bonusowym modelem, to rozumiem, że go doślą i trafi do Kreola. A pozostałe figsy tj. Pano obchnę proporcjonalnie do ceny całego zestawu. A jak nikt nie kupi to... może zacznę zbierać Pano
by Usashi » August 30th, 2017, 8:31 am
kashper wrote:Z tego co wiem to bonusowy model był tylko w przedsprzedaży (dlatego my się śpieszyliśmy ze swoim zamówieniem). Teraz wprawdzie ten napis zniknął, ale było napisane że figurka bonusowa tylko przy zamówieniu do 12 sierpnia.
by Wojciech » August 30th, 2017, 12:25 pm
by jezus » August 30th, 2017, 4:39 pm
by Pająk » August 30th, 2017, 6:17 pm
3272 pkt. 101 modeli
387 pkt. 17 modeli
55 pkt. 2 modeleby Usashi » September 7th, 2017, 10:24 pm
by kashper » September 8th, 2017, 10:05 am
by Godeyes » September 9th, 2017, 10:25 pm
by KreoL » September 9th, 2017, 10:26 pm
by Wojciech » September 10th, 2017, 4:23 pm
by kashper » September 11th, 2017, 6:54 am
JasneGodeyes wrote:@Kashper Moglbym swojego beyonda odebrac od Ciebie ? Mam sporo blizej
by Bananovitch » October 28th, 2017, 7:13 pm
by Ranger » November 23rd, 2017, 10:22 pm
by KędzioR_vo » December 18th, 2017, 9:30 pm