• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandPytania i dyskusja o zasadach
  • Search
  • Print view

Hidden deployment a LoL

Rules Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
9 posts • Page 1 of 1

Hidden deployment a LoL

by Bananovitch » February 21st, 2017, 12:37 pm

Czołem.
Czy jeżeli porucznik zaczyna w hidden deploymencie to zaczynam grę w LoLu? Gdzieś coś mi się kojarzy, że tak, ale nie jestem pewien.
I drugie pytanie- założmy, że zaczynam w LoLu. Co, jeżeli na stole mam też CoC? Przejmuje on dowodzenie (czyli nie ma LoLa) czy mimo wszystko jest LoL (bo porucznik żyje)?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Darek_CTR » February 21st, 2017, 12:39 pm

Porucznika nie ma na stole, ergo jest LoL.

Chain of Command zadziała normalnie.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Narrator » February 21st, 2017, 1:06 pm

Na pewno CoC zadziała? Może zostać użyty tylko, jeśli Lt jest Isolated lub Null, a Hidden nie jest Nullem. Wygląda na dziurę w zasadach.

Ja się za to zapytam, gdzie taka sytuacja ma miejsce, że jest to rozważane? :D
User avatar
Narrator
 
Posts: 899
Joined: June 6th, 2015, 10:33 pm
Has liked: 147 times
Been liked: 76 times

Re: Hidden deployment a LoL

by postapokaliptyk » February 21st, 2017, 1:12 pm

raczej nie zadziała, bo nie spełnione zostają wymogi odpalenia CoC, czyli jesteś w LoL, możesz sobie wyznaczyć Lojtka na następną turę i wcale nie musi to być CoC

CoC
The player can only activate this Special Skill when the Lieutenant enters the Isolated state or any Null state.
User avatar
postapokaliptyk
 
Posts: 339
Joined: May 8th, 2015, 10:24 pm
Has liked: 228 times
Been liked: 48 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Alkasyn » February 21st, 2017, 1:12 pm

Z tego co pamiętam, Darku, CoC nie zadziała, jeśli sam wsadziłeś się w LoL.

EDIT: Jak mówi Psotnik.
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Mroczyslaw » February 21st, 2017, 1:15 pm

Narrator wrote:Na pewno CoC zadziała? Może zostać użyty tylko, jeśli Lt jest Isolated lub Null, a Hidden nie jest Nullem. Wygląda na dziurę w zasadach.

Ja się za to zapytam, gdzie taka sytuacja ma miejsce, że jest to rozważane? :D


Sensownie w JSA jest opcja.
Na moje nie spelniamy warunkow CoCa.
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Darek_CTR » February 21st, 2017, 1:19 pm

O, dziękuję za skorygowanie, nauczyłem się czegoś o CoC :)
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Mroczyslaw » February 21st, 2017, 1:21 pm

Hidden deployment tak dobry ze nawet Twoi wlasni zolnierze nie ogarniaja co sie z Toba dzieje.
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Hidden deployment a LoL

by Bananovitch » February 21st, 2017, 1:29 pm

Tego się obawiałem. Dzięki wielkie :)

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times


Post a reply
9 posts • Page 1 of 1

Return to Pytania i dyskusja o zasadach

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli