• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandTurnieje oraz granie zorganizowaneTrójmiasto
  • Search
  • Print view

Painting challenge - Luty

Moderators: Alkasyn, KędzioR_vo

Post a reply
82 posts • Page 1 of 3 • 1, 2, 3

Painting challenge - Luty

by KreoL » January 31st, 2018, 11:43 pm

Zbieramy prace na luty :)

ekipa zapisana do tej pory:
Ushasi: Uhahu :toot:
Banan: Ahl Fassid i Djanbazan.
Pierzasty: 2 Grubych Yuanów.
Varred: GenCon Intel Spec
KreoL: Rexio i pieseł :toot:
Sambor: Charontid
Zielarz: Agent: Pheasant Rank :toot:
Pająk: Father Knight :toot:
Jezus: Clockmaker :toot:
Wojciech: 4 zombie hvt
Kacper Niezrażony: prawie-jak-bagh-mari HMG z Beyond Icestorm.
Last edited by KreoL on February 28th, 2018, 8:18 pm, edited 10 times in total.
Myrmidon Warcore
User avatar
KreoL
 
Posts: 602
Joined: May 10th, 2015, 5:47 pm
Has liked: 40 times
Been liked: 141 times

Re: Painting challenge - Luty

by Usashi » February 1st, 2018, 12:10 am

Luty krótki miesiąc, to żeby odpocząć od dużego modelu, coś małego dla odmiany. Deklaruję Uhahu i może aerocam (jak mi Zen wytnie części do konwersji). Wrzucę fotkę ze stanem, jak tylko skończę konwertować królicze uszy...
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Painting challenge - Luty

by Varred » February 1st, 2018, 1:56 am

Jak 30.01 zacząłem malować to się liczy?
Jak tak to pomaluję 10ciu Butcherów do Guild Balla nie do końca, a do 3.02 :D
A dodatkowo żeby było infi to maluję Intel Speca w wersji GenConowej. Tego już do końca lutego :D
User avatar
Varred
 
Posts: 204
Joined: August 26th, 2014, 4:09 pm
Location: Bielsko-Biała
Has liked: 13 times
Been liked: 27 times
  • Website

Re: Painting challenge - Luty

by Pierzasty » February 1st, 2018, 3:25 am

Styczniowych modeli nie zgłaszałem. Zgłoszę coś nowego.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Painting challenge - Luty

by Bananovitch » February 1st, 2018, 8:40 am

Ahl Fassid i Djanbazan.
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Painting challenge - Luty

by KędzioR_vo » February 1st, 2018, 12:17 pm

Bananovitch wrote:Ahl Fassid i Djanbazan.


GRRRuby? :)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pająk » February 1st, 2018, 12:18 pm

to ja też się zgłoszę, że pomaluję w końcu FatherKnighta :-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Painting challenge - Luty

by Bananovitch » February 1st, 2018, 12:36 pm

KędzioR_vo wrote:
Bananovitch wrote:Ahl Fassid i Djanbazan.


GRRRuby? :)


PozdRawiam
Bardzo ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pierzasty » February 1st, 2018, 1:08 pm

A propos GRRRubych, to ja zgłaszam na luty 2 Grubych Yuanów. Jedzą za czterech, walczą za sześciu :haw:
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Painting challenge - Luty

by Bananovitch » February 1st, 2018, 1:10 pm

Chyba walczą za czterech a jedzą za sześciu ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pierzasty » February 1st, 2018, 1:26 pm

Bananovitch wrote:Chyba walczą za czterech a jedzą za sześciu ;)

To też.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Painting challenge - Luty

by KędzioR_vo » February 1st, 2018, 1:29 pm

Pierzasty wrote:
Bananovitch wrote:Chyba walczą za czterech a jedzą za sześciu ;)

To też.


Moi na razie skupili się na budowaniu masy :D


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Painting challenge - Luty

by Zielarz » February 1st, 2018, 4:45 pm

To ja się włączę do zabawy. Na luty chciałbym zgłosić model, którego inaczej nigdy nie pomaluję. Jest piękny, ale absolutnie niegrywalny. Mój typ to Imperial Agent: Pheasant Rank, multi sniper rifle. Innymi słowy Bażant ze snajperką :yujing:
Zielarz
 
Posts: 164
Joined: May 12th, 2015, 5:18 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 14 times

Re: Painting challenge - Luty

by Bananovitch » February 1st, 2018, 4:58 pm

To Infinity! Nie ma niegrywalnych modeli! I wystarczy że kupisz starter i dwa blistry i wygrasz wszystkie turnieje!

;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pająk » February 1st, 2018, 5:19 pm

aż sprawdziłem ten profil, tragedii nie ma ;-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Painting challenge - Luty

by Usashi » February 1st, 2018, 6:46 pm

Przedstawiam wszystkim idolkę sieci Maya - Hina Usasgi-chan - moja warcorka. Bo co może być bardziej wrednego, niż kiedy twoja potężna jednostka zostanie flash pulsowana przez dziecko z króliczymi uszami? :twisted:

Image
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Painting challenge - Luty

by Wojciech » February 1st, 2018, 8:18 pm

Zielarz wrote:Jest piękny, ale absolutnie niegrywalny. Mój typ to Imperial Agent: Pheasant Rank, multi sniper rifle. Innymi słowy Bażant ze snajperką


Model zaiste zacny. No i MSVL1 nie takie złe, i MarksmanshipX też może być przydatne, a zawsze można polecieć na bliski zasięg i dać ze sztyleta. No i freeagent też fajnie, jak grasz na dwie grupy.
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Painting challenge - Luty

by SamboR » February 1st, 2018, 9:27 pm

Pająk wrote:aż sprawdziłem ten profil, tragedii nie ma ;-)

Ja rozumiem Pająk że jesteś ironiczny? :D

No i mój Charontid:
Image
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pająk » February 1st, 2018, 10:20 pm

nie no, widziałem gorsze profile ;-) niektórymi sam czasem gram ;-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Painting challenge - Luty

by Pierzasty » February 1st, 2018, 10:22 pm

Pająk wrote:nie no, widziałem gorsze profile ;-)
Np. Bażant w zeszłej edycji :v:


(BTW, co to jest "Rexio i pieseł"? Devil Dog Team?)
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Painting challenge - Luty

by KreoL » February 1st, 2018, 10:39 pm

Pierzasty wrote:(BTW, co to jest "Rexio i pieseł"? Devil Dog Team?)


Tak :toot:
Myrmidon Warcore
User avatar
KreoL
 
Posts: 602
Joined: May 10th, 2015, 5:47 pm
Has liked: 40 times
Been liked: 141 times

Re: Painting challenge - Luty

by Wojciech » February 2nd, 2018, 3:47 pm

No, niektórzy idą na jakość, ja idę na ilość. Praktyczną ilość bo do Rescue (mam nadzieje, że zagramy ten scenariusz) potrzeba 4 HVT o ile dobrze pamietam, a nikt nie mówił, że to nie moga być zombie.
Innymi słowy zgłaszam dziś nabytych zombiaków w ilości 4szt. na luty.
Mam nadzieje, że widać fote.
Attachments
DSCN0760.JPG
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Painting challenge - Luty

by jezus » February 3rd, 2018, 10:20 pm

W koncu dojzalem zeby dolaczyc do tej zacnej inicjatywy. Zglaszam mojego Clockmakera!
Caly czas typa wystawiam, a doczekal sie jedynie arca... Wstyd ;)
Attachments
Clockmaker.jpg
Corregidor's Crimson 93
User avatar
jezus
 
Posts: 258
Joined: September 23rd, 2016, 8:18 am
Location: Northern Poland
Has liked: 56 times
Been liked: 48 times

Re: Painting challenge - Luty

by Perzan » February 3rd, 2018, 11:19 pm

jezus wrote:W koncu dojzalem zeby dolaczyc do tej zacnej inicjatywy. Zglaszam mojego Clockmakera!
Caly czas typa wystawiam, a doczekal sie jedynie arca... Wstyd ;)


Wstyd, potwierdzam.

Zgłosiłbym jeszcze Twoją Salamandrę, już trzech Tarików ubiła, a podkład jej się już przeciera.
:haqq: Your friendly neighbourhood Fiday
User avatar
Perzan
 
Posts: 363
Joined: January 20th, 2017, 12:02 am
Location: Gdynia
Has liked: 225 times
Been liked: 27 times
  • Website

Re: Painting challenge - Luty

by Wojciech » February 6th, 2018, 3:42 pm

Patrzę na post wyżej i patrzę na listę i chyba się Perzan niechcący sam zgłosiłeś ;)

Perzan wrote:Zgłosiłbym jeszcze Twoją Salamandrę, już trzech Tarików ubiła, a podkład jej się już przeciera.


KreoL wrote:Jezus: Clockmaker
Perzan : Salamandra
Wojciech: 4 zombie hvt


A ja by sobie jeszcze utrudnić biore się też za domki z Zen terrain. I pytanie - wszelkie wzorki sa naciete bardzo płytko i trochę się boję że przy kładzeniu podkładu Vallejo z aerografu mogę to trochę pozaklejać. Ktoś z Was już przerabiał ten "problem". Tzn kładziecie normalnie podkład i nic nie znika, czy domowym sposobem jakoś to obchodzicie? Bo z pędzla to chyba na bank pozakleja?
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Painting challenge - Luty

by KędzioR_vo » February 6th, 2018, 3:51 pm

Wojciech wrote:A ja by sobie jeszcze utrudnić biore się też za domki z Zen terrain. I pytanie - wszelkie wzorki sa naciete bardzo płytko i trochę się boję że przy kładzeniu podkładu Vallejo z aerografu mogę to trochę pozaklejać. Ktoś z Was już przerabiał ten "problem". Tzn kładziecie normalnie podkład i nic nie znika, czy domowym sposobem jakoś to obchodzicie? Bo z pędzla to chyba na bank pozakleja?


Psikam tereny sprayem z puszki, czasem kilka warstw, i dotąd niczego mi nie zakleiło ;) Tym bardziej nie powinieneś mieć problemu z aero przy dobrym rozcieńczeniu farby.


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Painting challenge - Luty

by Usashi » February 6th, 2018, 4:36 pm

Potwierdzam, też daję podkład z puszki, a na to aero i nie ma problemu. Zasadniczo, jak mocno nie pociśniesz za grubej warstwy to nic się nie zaleje. Lepiej kłaść parę cienkich niż jedną grubą, bo inaczej jest ryzyko, ze zanim podkład wyschnie i może trochę ścieknąć.

Ja to bardziej rozumiem, że Perzan się nie zgłasza, tylko sugeruje Jezusowi kolejną pozycje do malowania...
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Painting challenge - Luty

by Bananovitch » February 6th, 2018, 4:42 pm

Generalnie nawet jak pociągniesz podkładem z aero to się nic nie stanie. Chyba że z pół centymetra farby dasz ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Painting challenge - Luty

by Wojciech » February 6th, 2018, 5:06 pm

Dzięki za odpowiedzi. Skończe tylko robote i siadam do sklejania :)

Usashi wrote:Ja to bardziej rozumiem, że Perzan się nie zgłasza, tylko sugeruje Jezusowi kolejną pozycje do malowania...


Ja to rozumiem tak samo, no ale już jest zapisany więc teraz chyba pozostaje mu tylko wypożyczyć tą figurkę od Jezusa ;)
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Painting challenge - Luty

by kashper » February 7th, 2018, 7:59 am

Wprawdzie moje styczniowe zgłoszenie zostało zignorowane, ale niezrażony tym faktem pomaluję w lutym prawie-jak-bagh-mari HMG z Beyond Icestorm.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Next

Post a reply
82 posts • Page 1 of 3 • 1, 2, 3

Return to Trójmiasto

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli