Moderators: Alkasyn, KędzioR_vo
by Bananovitch » February 1st, 2018, 6:34 pm
by Usashi » February 1st, 2018, 6:40 pm
Bananovitch wrote:Pewnie tak, ale mój pędzel się rozjechał :/
KasCer wrote:Usashi wrote:
Ja w sumie planowałem też jutro skończyć, została w prawdzie jeszcze jedna warstwa lakieru, ale po za tym hsien wyszedł jak malowany
Usahi, społeczeństwo domaga się większej ilości zdjęć oraz galerii ze zbliżeniami!
by Bananovitch » February 1st, 2018, 7:59 pm

by KreoL » February 1st, 2018, 10:40 pm
Bananovitch wrote:Żebym tylko jeszcze miał jakiś sklep gdzie go mogę kupić
by Bananovitch » February 2nd, 2018, 6:46 am

by KreoL » February 2nd, 2018, 7:59 am

by Zielarz » February 2nd, 2018, 8:16 am
by KreoL » February 2nd, 2018, 8:31 am
Zielarz wrote:A nie macie tu jakiegoś ASP w 3city? We Wro najlepsze pędzle kupowałem w sklepie dla artystów po cenach studenckich, przy ASP właśnie.
by Usashi » February 2nd, 2018, 9:58 am
by Bananovitch » February 2nd, 2018, 10:48 am