• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandTurnieje oraz granie zorganizowaneTrójmiasto
  • Search
  • Print view

Zamówienia grupowe - Trójmiasto

Moderators: Alkasyn, KędzioR_vo

Post a reply
401 posts • Page 10 of 14 • 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Usashi » August 11th, 2017, 3:32 pm

O ile się orientuję, to outrage został zamówiony, każdy płaci za swój kawałek Kashprowi. Czyli cena za box dzielona na 6 - 5% zniżki.
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » August 16th, 2017, 7:55 am

Dokładnie tak. Outrage poszło razem z resztą zamówienia, co niestety pewnie opóźni wysyłkę do premiery Beyondów. Od dwóch osób dostałem nawet kasę :P.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Usashi » August 21st, 2017, 5:20 pm

Jaki jest status naszego zamówienia? Rozumiem, że dopiero towar z Hiszpanii ściągają mimo, mimo że na stronie wszystko w magazynie? ;P
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » August 22nd, 2017, 6:49 am

W magazynie jest tylko "pre-order" samego towaru jeszcze nie ma :P. Ale napiszę do nich z zapytaniem na kiedy planują wysyłkę.

Mgła wie tylko tyle:
CB wrote:Hello,
I cannot give you a specific date, but we expect to have it ready until the end of this month :D
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Zielarz » August 22nd, 2017, 12:56 pm

Elo
Mam w domku boxik z Outragami i mogę się pozbyć Ruskiego i Uhau.
Pozdro!
Zielarz
 
Posts: 164
Joined: May 12th, 2015, 5:18 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 14 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Narrander » August 22nd, 2017, 3:43 pm

Zielarz wrote:Uhau.


Nie kuś!
All is well that's max well
User avatar
Narrander
 
Posts: 917
Joined: May 9th, 2015, 12:53 pm
Has liked: 118 times
Been liked: 38 times
  • Website

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Zielarz » August 22nd, 2017, 6:03 pm

Serio mówię. Oba modele są do wzięcia... :roll:
Zielarz
 
Posts: 164
Joined: May 12th, 2015, 5:18 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 14 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Wojciech » August 29th, 2017, 9:33 am

Witam,
Nie mogę się połapać, ktoś zamawia Beyond Icestorm, ktoś chce kupić... :) Ja poluję na Nomadów, limitka mnie nie interesuje. Jak ktoś ma do obchnięcia to biorę na następnym turnieju (mam nadzieje, że to już wkrótce). Ale proszę o info wcześniej, bo już jestem na stronie mgły i prawie mam to w koszyku. Jak nikt się nie zgłosi w przeciągu paru dni no to bede miał na opchnięcie Pano.
A tak bajdełej to ja nigdy z mgłą nie miałem kłopotów. Zamawiam wieczorem zwykle po piwku i za dwa dni mam w paczkomacie. No, może miałem szczęście.
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Bananovitch » August 29th, 2017, 9:58 am

Jeżeli koniecznie ich chcesz to napisz do Godeyesa. Ja i tak nie bardzo miałbym kiedy ich odebrać.
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Godeyes » August 29th, 2017, 3:57 pm

@Wojciech

Hey, apropos nomadow z packa... własnie wkrecam w Infinity kumpla, i sie napalil na te figsy wiec mu obiecalem, ze jak zostana to do niego polecą. Sorry :|
weryfikuje.pl
Image
User avatar
Godeyes
 
Posts: 296
Joined: May 10th, 2015, 12:47 pm
Location: 3-miasto
Has liked: 0 time
Been liked: 18 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » August 29th, 2017, 5:34 pm

Wojciech wrote:Witam,
Nie mogę się połapać, ktoś zamawia Beyond Icestorm, ktoś chce kupić... :) Ja poluję na Nomadów, limitka mnie nie interesuje. Jak ktoś ma do obchnięcia to biorę na następnym turnieju (mam nadzieje, że to już wkrótce). Ale proszę o info wcześniej, bo już jestem na stronie mgły i prawie mam to w koszyku. Jak nikt się nie zgłosi w przeciągu paru dni no to bede miał na opchnięcie Pano.
A tak bajdełej to ja nigdy z mgłą nie miałem kłopotów. Zamawiam wieczorem zwykle po piwku i za dwa dni mam w paczkomacie. No, może miałem szczęście.

Możesz spróbować jeszcze Ghosta zapytać - z tego co wiem nie zbiera nomadów, ale może nie wiem po prostu :P.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Wojciech » August 29th, 2017, 5:56 pm

Dzięki za info. Chyba zaraz kupię i po prostu na następnym turnieju bede wszystkich po koleji męczył: "kup pan pano" :)
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Hansolo » August 29th, 2017, 6:45 pm

Ghost z tego co wiem ma Nomadów z Icestorma i chce do tego dorzucić Nomadów z Beyond :P

Swoją drogą - nie śledzę kompletnie tematu, czy Beyondy docierają do sklepów czy jeszcze nie?
I would take gameplay over authenticity for a science-fiction board game any day of the week.
User avatar
Hansolo
 
Posts: 1218
Joined: February 5th, 2013, 2:46 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 162 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Usashi » August 29th, 2017, 7:08 pm

Nie wiem jak w Polsce, ale ponoć w innych europejskich krajach już docierają. Natomiast ponoć niektóre pudełka nie zawierają bonusowego CSU, więc trzeba będzie sprawdzać, jak to wyjdzie w naszym zamówieniu.
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Wojciech » August 29th, 2017, 9:25 pm

No ja właśnie zamówiłem z mgły. Stoi jak byk, że z bonusowym modelem, to rozumiem, że go doślą i trafi do Kreola. A pozostałe figsy tj. Pano obchnę proporcjonalnie do ceny całego zestawu. A jak nikt nie kupi to... może zacznę zbierać Pano :)
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Narrander » August 29th, 2017, 9:51 pm

Wojciech wrote:może zacznę zbierać Pano :)


Wstydziłbyś się! Chyba powinienieś odbyć nomadzką reedukację polityczną :P
All is well that's max well
User avatar
Narrander
 
Posts: 917
Joined: May 9th, 2015, 12:53 pm
Has liked: 118 times
Been liked: 38 times
  • Website

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » August 30th, 2017, 6:05 am

Wojciech wrote:No ja właśnie zamówiłem z mgły. Stoi jak byk, że z bonusowym modelem, to rozumiem, że go doślą i trafi do Kreola. A pozostałe figsy tj. Pano obchnę proporcjonalnie do ceny całego zestawu. A jak nikt nie kupi to... może zacznę zbierać Pano :)
Z tego co wiem to bonusowy model był tylko w przedsprzedaży (dlatego my się śpieszyliśmy ze swoim zamówieniem). Teraz wprawdzie ten napis zniknął, ale było napisane że figurka bonusowa tylko przy zamówieniu do 12 sierpnia.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Usashi » August 30th, 2017, 8:31 am

kashper wrote:Z tego co wiem to bonusowy model był tylko w przedsprzedaży (dlatego my się śpieszyliśmy ze swoim zamówieniem). Teraz wprawdzie ten napis zniknął, ale było napisane że figurka bonusowa tylko przy zamówieniu do 12 sierpnia.


Generalnie tak, ale gdzieś mi mignęło na oficjalnym forum, że ludzie mieli braki w pudełkach zamawianych w przedsprzedaży. Powinniśmy się chyba wkrótce przekonać jak to będzie u nas :P
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Wojciech » August 30th, 2017, 12:25 pm

Na stronie mgły jest cały czas napisane +1 Exclusive. Nie ma nic o dacie. No, zobaczymy, może sami zamówili więcej i tak czy siak będą mieli na sprzedaż z tym modelem.
A z tym zbieraniem Pano to taki żart :) Jest jeszcze tyle panienek z Nomadów do kupienia :)
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by jezus » August 30th, 2017, 4:39 pm

Elo, mam do pchniecie panoceanskie figsy z "Beyond Icestorm".

60 ziko za komplet(bez limitki ofkors).
Corregidor's Crimson 93
User avatar
jezus
 
Posts: 258
Joined: September 23rd, 2016, 8:18 am
Location: Northern Poland
Has liked: 56 times
Been liked: 48 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Pająk » August 30th, 2017, 6:17 pm

wziąłbym :-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Usashi » September 7th, 2017, 10:24 pm

Coś może wiadomo? Tak powoli zbliżamy się już do miesiącą, odkąd zamówienie było złożone...
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » September 8th, 2017, 10:05 am

Miesiąca, ale w przedsprzedaży, było wiadomo że nie wyślą przed końcem miesiąca :P. Teraz jakby co pudełka są u mnie, a w niedzielę trafią do Kreola.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Godeyes » September 9th, 2017, 10:25 pm

@Kashper

Moglbym swojego beyonda odebrac od Ciebie ? Mam sporo blizej ;)
weryfikuje.pl
Image
User avatar
Godeyes
 
Posts: 296
Joined: May 10th, 2015, 12:47 pm
Location: 3-miasto
Has liked: 0 time
Been liked: 18 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by KreoL » September 9th, 2017, 10:26 pm

Kacper jest na weselu, ale spokojnie, nie odbieram rzeczy, będą 17 na turnieju ;)
Myrmidon Warcore
User avatar
KreoL
 
Posts: 602
Joined: May 10th, 2015, 5:47 pm
Has liked: 40 times
Been liked: 141 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Wojciech » September 10th, 2017, 4:23 pm

No ja już kilka dni temu dostałem pudełko z mgły razem z limitką, ale forum było nieczynne to nie miałem jak napisać. Limitke mam dla Kreola, chyba że ten nie mogąc się doczekać weźmie od kogoś innego ;) . Mam też pano na sprzedaż, ale nie będę mógł być na turnieju 17 więc dopiero na następny mogę dostarczyć jak ktoś byłby chętny.
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by kashper » September 11th, 2017, 6:54 am

Godeyes wrote:@Kashper Moglbym swojego beyonda odebrac od Ciebie ? Mam sporo blizej ;)
Jasne
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Bananovitch » October 28th, 2017, 7:13 pm

Po 10 będę robił zamówienie na mgle albo innym veto. Ktoś coś?
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by Ranger » November 23rd, 2017, 10:22 pm

Jeśli ktoś planuje zakupy, to przejrzyjcie oferty sklepów jutro i w weekend. Z tego co widziałem w Wargamerze -20% m.in. na Infinity i Tanks (od piątku do niedzieli), w Veto też -20%, ale chyba na cały asortyment, jednakże pod warunkiem zrobienia zakupów na minimum 300 pln (kod zniżkowy ważny tylko jutro).
Image
User avatar
Ranger
 
Posts: 469
Joined: May 9th, 2015, 2:44 pm
Location: Trójmiasto
Has liked: 39 times
Been liked: 76 times
  • Website

Re: Zamówienia grupowe - Trójmiasto

by KędzioR_vo » December 18th, 2017, 9:30 pm

Kupuję od Sathuliego kilka rzeczy, gdyby ktoś chciał coś w stylu Uhahu czy Beby, to dajcie żwawo znać. Pamiętam, że Uhahu była popularna swego czasu ;)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

PreviousNext

Post a reply
401 posts • Page 10 of 14 • 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

Return to Trójmiasto

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli