• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USAr]

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
13 posts • Page 1 of 1

Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USAr]

by Bananovitch » July 9th, 2015, 8:09 pm

Się tak wszyscy chwalą, to i ja się pochwalę, a co :cool:

Zaznaczę tylko (jak zwykle), że malarz artystyczny ze mnie żaden. Modele służą do grania, i dlatego są malowane do grania. Tak, żeby jak coś spadnie, oderwie się czy w jakikolwiek inny sposób się uszkodzi, nie było żalu, płaczu i zgrzytania zębami ;)

Na początek, Yuriko Oda, pierwszy model do JSA jaki pomalowałem. Szczególnie jestem dumny z twarzy- w końcu wygląda jak twarz a nie masakra ;)
Image

Komentarze mile widziane ;)
Last edited by Bananovitch on September 13th, 2015, 4:51 pm, edited 1 time in total.
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Godeyes » July 9th, 2015, 8:59 pm

Prosimy o lepsze zdjecia. Przede wszystkim bardziej ostre i chociaz troche wiekszej rozdzialce.

P.S. Czy to palucha rozmytego widac z lewej strony ? ;>
weryfikuje.pl
Image
User avatar
Godeyes
 
Posts: 296
Joined: May 10th, 2015, 12:47 pm
Location: 3-miasto
Has liked: 0 time
Been liked: 18 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Bananovitch » July 9th, 2015, 9:01 pm

Nie da rady, mam dostęp tylko do aparatu w telefonie, bo normalny zostawiłem w Koszalinie i nie wiem, kiedy się wybieram teraz. Tak, to jest paluch :P
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Godeyes » July 9th, 2015, 9:07 pm

Mi sie tam podoba kolorystyka. Lubie pomaranczowy.
Wydaje mi sie, ze przydalby sie chociaz lekki DRAJBRASZ czy cieniowanie (wlosy, etc.). Chyba, ze jest ale to ja go nie widze ;)
weryfikuje.pl
Image
User avatar
Godeyes
 
Posts: 296
Joined: May 10th, 2015, 12:47 pm
Location: 3-miasto
Has liked: 0 time
Been liked: 18 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Bananovitch » July 9th, 2015, 9:28 pm

Godeyes wrote:Mi sie tam podoba kolorystyka. Lubie pomaranczowy.
Wydaje mi sie, ze przydalby sie chociaz lekki DRAJBRASZ czy cieniowanie (wlosy, etc.). Chyba, ze jest ale to ja go nie widze ;)



Nie widzisz go ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Godeyes » July 9th, 2015, 9:47 pm

Bananovitch wrote:Nie widzisz go ;)

A widzisz ;)

P.S. Dlatego potrzebne dokladniejsze i ostrzejsze focie...
weryfikuje.pl
Image
User avatar
Godeyes
 
Posts: 296
Joined: May 10th, 2015, 12:47 pm
Location: 3-miasto
Has liked: 0 time
Been liked: 18 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by shizune » July 10th, 2015, 3:14 am

kolorystyka, duży plus ;) Masz więcej modeli do JSA?

Dobrze pamiętam, jak malowałam twarz Yuriko. Do dziś się śmiejemy z jej właścicielem, że wygląda jak wściekła baba z targu rybnego.
https://www.facebook.com/madebyshizune
User avatar
shizune
 
Posts: 104
Joined: May 25th, 2015, 5:35 pm
Location: Bielsko-Biala, Poland
Has liked: 22 times
Been liked: 54 times
  • Website

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by PLooschacK » July 10th, 2015, 10:34 am

No, twarz naparadę fajna. Ale nimi się nie ma co specjalnie przejmować - w ich wypadku zawsze dbaaardzo dużo zalezy od samej rzeźby a CB aparycyjnie kuleje na obie nogi ;)
PLooschacK
 
Posts: 10
Joined: June 23rd, 2015, 1:16 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 0 time

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [JSA]

by Bananovitch » July 10th, 2015, 5:46 pm

shizune wrote:kolorystyka, duży plus ;) Masz więcej modeli do JSA?


Aktualnie malują się Keisotsu. Następna w kolejce pewnie będzie albo Shinobu albo Ninja. Mam plan wymalować armię na 300 punktów przez ten tydzień, ale zobaczymy co z tego będzie (O-Yoroi'a sobie na pewno odpuszczę, siadł mi kompresor a nie chce mi się na tak duży model nakładać ani podkładu ani bazy z pędzla). Także czekajcie cierpliwie ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USARF]

by Bananovitch » September 13th, 2015, 4:59 pm

Trochę mnie tu nie było, trzeba było coś tam pomalować. JSA nie podeszło mi i zmieniło właściciela ;) Obecnie na warsztacie USAriadna. Jakiś czas temu kupiłem Foxtrotkę ze snajperką, żeby jej używać jako ABH do moich Nomadów. Ale że CB zrobiło mi psikusa i wydało model ABH (co prawda na motorze, ale akurat przerobienie jej na piechotę nie będzie problemem), więc za bardzo nie miałem co z nią zrobić. Z nudów ją pomalowałem, potem wyszedł starter do USARF, do którego nie mogłem się przekonać, ale w końcu się przełamałem i jakoś to samo poszło ;)

Na początek- wspomniana Foxtrotka, jak wspomniałem- pomalowana z nudów ;)
Image

A poniżej dzisiejsze dzieło- całość zajęła mi niecałe dwie godziny (pominąwszy wczorajsze położenie podkładu) od początku do końca.
Image

Ot i tyle. Na warsztacie jest teraz Minuteman i Maverick. Przymierzam się jeszcze do konwersji 112, tak, żeby bardziej pasował mi pod klimat wojska (no bo strażak pomimo tego, że jest fajnym modelem, to jednak pod względami estetycznymi pasuje do USARF jak pięść do nosa).
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USAr]

by Layla » September 13th, 2015, 5:50 pm

Popróbuj z czarnym washem pomiędzy elementami odzienia, trochę czarnych kresek wyeksponuje detale.
Gruntce oczy bym poprawił :P
Chciało Ci się ciapciać te wzorki na spodniach i... płaszczu (?) :v:
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USAr]

by Bananovitch » September 13th, 2015, 6:17 pm

10 minut roboty ;) Na razie z oczami dam sobie spokój- ręce mi się trzęsą jak narkomanowi na detoxie :evil: Co do washa- będę musiał zrobić tak jak mówisz.
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wszyscy mogą malować, mogę i ja [USAr]

by Pietia » September 13th, 2015, 6:47 pm

Bananovitch wrote:Co do washa- będę musiał zrobić tak jak mówisz.

Zamiast czarnego proponuję jakiś ciemny brąz, czarny może wyjść nienaturalnie na "materiałowych" częściach.
USAriadna bardzo fajnie się zapowiada :)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times


Post a reply
13 posts • Page 1 of 1

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli