• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Wyzwanie malarskie - luty 2022

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
15 posts • Page 1 of 1

Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Errhile » February 1st, 2022, 6:40 am

Dobra, panowie, nie ma na co czekać, trzeba uciekać - do przodu.

Zasady niezmiennie takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (28.2.2022 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.


Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną ;)

Tu jest link do tabelki
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by nephilius » February 1st, 2022, 4:54 pm

Miał być Yojimbo, ale Gwiezdne Wojny weszły mocno i będzie Mandalorian Resistance/Clan Wren

Image
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Errhile » February 1st, 2022, 8:02 pm

nephilius wrote:Miał być Yojimbo, ale Gwiezdne Wojny weszły mocno i będzie Mandalorian Resistance/Clan Wren


Ręka, noga, mózg na ścianie - byli tu Mandalorianie ;)

Jako fan Mandalorian, jestem ogromnie ciekawy co z tego wyjdzie :D

U mnie w tym miesiącu proxa Vostok Zonda. Deklaruję jedną, i ukompletowaną z Red Fury, ale jak się uda, to mam do niej i inne łebki.

Image
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Bananovitch » February 12th, 2022, 9:22 am

Ja z opóźnieniem ale w końcu jakiś wolny weekend i można trochę przysiąść. Ambitnie mam plan skończyć PS w tym miesiącu, co prawda małe szanse ale mooooooże się uda. Na razie czterech pozostałych bohaterów i pozostałe małe potwory. Grubasy zostawię sobie na koniec.Image
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Errhile » February 13th, 2022, 9:27 pm

No i bardzo pięknie. Jeno Ranger nam się gdzieś zawieruszył...

Ja skończłem proxy-Wostoka (jeszcze łebek do polakierowania), wziąłem się za dodatkowe łebki. Może i drugi proxy-Wostok do końca miesiąca obejdzie, kto wie...
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by kashper » February 14th, 2022, 12:59 pm

Walczę z chronicznym brakiem czasu i ciągle obiecuję sobie, że w przyszłym tygodniu coś pomaluję, ale nic z tego nie wychodzi, więc pora sobie w końcu wyznaczyć jakiś twardy termin - dlatego zgłaszam na luty Legionowe BX-Droids sklejone jakieś półtorej roku temu. Wreszcie wybrałem do Legionu podstawki, więc jest szansa, że nawet i to zrobię ;).
Image
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Ranger » February 17th, 2022, 11:46 pm

Errhile wrote:Jeno Ranger nam się gdzieś zawieruszył...


Śledzę wątek, ale nie zgłaszałem się wiedząc, że w lutym nie uda mi się nic pomalować. Zobaczymy jak to będzie w marcu. Trzymam za was kciuki :)
Image
User avatar
Ranger
 
Posts: 469
Joined: May 9th, 2015, 2:44 pm
Location: Trójmiasto
Has liked: 39 times
Been liked: 76 times
  • Website

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Bananovitch » February 26th, 2022, 1:12 pm

Czekają na przyklejenie na podstawkę i farba dosycha ale wszystkie maluchy do PS skończone. Zostały dwa grubasy ale małe szanse że je skończę w tym miesiącu więc zostawię je sobie na marzec.ImageImage
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Errhile » February 27th, 2022, 7:44 pm

Więc - wpadły dwa proxy-Wostoki.

Image

Plus Red Fury, Mk12 i Missile Launcher jako łebki do nich. Wymienne, na magnesach.
Mam jeszcze dodatkowy Mk12 i Red Fury w obróbce, ale to pewnie już w marcu. Bo nie mam już prawie nic do malowania, chyba, że znów pogrzebię w stercie czegoś, co rozbabrałem pół życia temu i nie skończyłem.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by nephilius » February 27th, 2022, 9:13 pm

No to skończone :)

Image
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by kashper » February 28th, 2022, 11:48 pm

Miałem nadzieję na fajny i ekscytujący powrót do malowania, zamiast tego więcej czasu niż malując, spędziłem walcząc z aerografem, który odmawiał posłuszeństwa. Tak że w końcu 100% pędzlem, a dawno tak nie malowałem i przyznam, że było to dużo nudniejsze :P. Do tego dzisiaj kolega, który miał mi wypożyczyć sadzarkę do trawy elektrostatycznej, do przetestowania, napisał, że zachorował na półpasiec, więc nie miałem jak skończyć podstawek (próbowałem bez tego na zwykłym droidzie i wyglądało mega słabo) :(.
Tak że na razie zdjęcie poglądowe, że w ogóle pomalowałem, jak półpasiec odpuści i zrobię podstawki, to wrzucę jakieś porządne zdjęcia.
Image
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Bananovitch » March 1st, 2022, 4:53 am

Daj zdjęcie z fleszem bo wyglądają jak zapodkładowani :p
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by Errhile » March 1st, 2022, 5:49 am

Bananovitch wrote:Daj zdjęcie z fleszem bo wyglądają jak zapodkładowani :p


Ano...

Ale to tak dla zasady, bo ogólnie przyjmuję na wiarę, że są zrobieni ;) więc miesiąc zamykamy ze 100% wykonaniem.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by nephilius » March 1st, 2022, 9:08 am

Bananovitch wrote:Daj zdjęcie z fleszem bo wyglądają jak zapodkładowani :p


Jak się powiększy zdjęcie to widać inne kolory :)
nephilius
 
Posts: 229
Joined: March 17th, 2017, 8:23 pm
Has liked: 6 times
Been liked: 59 times

Re: Wyzwanie malarskie - luty 2022

by kashper » March 2nd, 2022, 5:06 pm

Cóż to za oszczerstwa :P. BTW maluję tylko na białym podkładzie i nie rozumiem, jak można malować na czarnym ;).
[album]
Image
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times


Post a reply
15 posts • Page 1 of 1

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli