Nie wiem, jak z tym ostatnim, ale może się uda...
Zasady niezmiennie takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (31.1.2022 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.
Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną
Tu jest link do tabelki



Fotkę w stanie surowym wrzucę jakoś w tygodniu. Powodzonka!









Świetny model swoją drogą i w sumie to będzie kolejne wzmocnienie NeoTerry... cóż. Svala jeszcze poczeka miesiąc 




Jak Ci nie wstyd?!
Przejrzałem Twoje ruchy. Myślisz, że odpiszę "nie, wezmę ludka ze sobą na Pieśń i sobie obejrzysz i nie znajdziesz różu". A Ty odpowiesz "no spoko, to może zagrajmy od razu w Infi, wystarczy starter i dwa blistry" 
