• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Corregidor Pietii

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
214 posts • Page 4 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Re: Corregidor Pietii

by Narrander » August 14th, 2016, 5:47 pm

Ta buźka na naramienniku jest słitaśna :awww:
Aż zmotywowałeś mnie do malowania :D
All is well that's max well
User avatar
Narrander
 
Posts: 917
Joined: May 9th, 2015, 12:53 pm
Has liked: 118 times
Been liked: 38 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » October 13th, 2016, 5:17 pm

Hooop, trochę zabawy skalpelem, greenstufem i cyjanoakrylem.

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Narrander » October 13th, 2016, 5:40 pm

Nie wiem po co było przerabiać taki fajny model, ale i tak świetnie wyszło ;)
Jak twarz jest samoróbką to tym bardziej.

Co do malowania, to nadal jest inspirujące ( ;) ). Tylko broń delikatnie odstaje jakością od reszty, ale to można pominąć. Szczególnie, że bardzo zgrabnie wepchnąłeś jej w łapkę tą strzelbę :3: .

Jakich kolorów używałeś do skórzanej kurtki?
Strzelam w Shadow Grey ze starej palety GW, lub jego odpowiednik.
All is well that's max well
User avatar
Narrander
 
Posts: 917
Joined: May 9th, 2015, 12:53 pm
Has liked: 118 times
Been liked: 38 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » October 13th, 2016, 5:58 pm

Główka bodaj od Micro Art Studio, chyba już tego nie produkują ;)

Kurtka cieniowana Cytadelkowym "the Fang", to chyba rzeczywiście kiedyś się nazywało Shadow Grey.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Raeone » October 14th, 2016, 8:36 am

Pietia to twój pierwszy model który mi się nie podoba. Doceniam oczywiście kunszt modelarski, ale jakoś to mi nie współgra obrzyn jakiś taki dziwny (jaguarowy?), główka wg mnie odrobinkę za duża do tego modelu. Być może też samo malowanie po prostu nie wydobyło tego zwyczajowego WOW jakie mam przeglądając twoją galerię.
Keep workin dude!
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » October 14th, 2016, 9:02 am

Strzelba jest jej (jakoś 5x mniejsza od jaguarowej, choć design tan sam, Infinity ;) ), normalnie bandytka miała ją uwieszoną na tyłku.
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » November 7th, 2016, 9:43 pm

Hoooop, nie bijcie za jakość zdjęć :)
Image

Image

Image

Image

Mobilna brygada, mobilna brygada, mobilna brygada, mobilna brygada i mobilna brygadka? brygadianka?

Czyli jeden z bardziej nieopłacalnych linków Infinity :) Z drugiej strony fajnie się trafiało ze strzelby na 22 :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Raeone » November 7th, 2016, 10:13 pm

Świetne.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Corregidor Pietii

by Shingen » November 8th, 2016, 11:39 am

Świetnie wyglądają i przy pierwszym wystawieniu od razu okryli się chwałą, czego chcieć więcej.

No i wypowiedzi o nieopłacalności raczej bym nie próbował przy KasCer'ze ;)
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Corregidor Pietii

by Darek_CTR » November 8th, 2016, 2:33 pm

Bardzo fajne są, a jak zbiorę piątkę, to sam chetnie taki link wystawię.

Podobają mi się te niebieskie elementy, świetnie to wygląda z zielonym pancerzem.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » November 8th, 2016, 10:51 pm

Bardzo ładnie się MB w kupie prezentują, podoba mi się zastosowana paleta.

Bandytka jest o tyle fajna, że w końcu nie odcina sobie warkocza, co w oryginalnej pozie wyglądało dość dziwnie.
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » December 13th, 2016, 3:00 pm

Hoop, analityk przerobiony na na specopsa. Na wypadek gdy Zeta była zajęta na innym froncie.

Z ciekawostek - jego karabin to kopia wyciśnięta w GSie z pomocą formy, chyba wszyło dobrze.
Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Shingen » December 13th, 2016, 8:49 pm

No to się nazywa chłodne spojrzenie ;)

Figurka trzyma twój stały wysoki poziom, a karabin da się odróżnić, ale trzeba się mocno przyjrzeć.

Swoją drogą, ludzik jeszcze nie ochrzczony?
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » December 13th, 2016, 10:13 pm

Tia, magazynek nieco się poszczępił, zaś z drugiej strony obudowa lufy jest trochę pofalowana.
Czyli jak na metodę za całe 20parę złotych wychodzą te "odlewy" super, jeszcze raz dzięki za cynk :)

Cóż, taki mutant zasługuje na jakąś mhhhroczną ksywkę, nic mi na razie nie przyszło do głowy ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » December 14th, 2016, 1:02 am

Nazwij go Drago.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » December 14th, 2016, 12:11 pm

Artic.
Od Artichoke - bo właśnie z karczochem mi się jego fantastyczne włosy kojarzą ;)

Figurka na Twoim dobrym, równym poziomie. Broń też się nie wyróżnia negatywnie, a to plus (jak u mojego Bashiego, gdzie nikt nie zauważył, że broń to mocno skrócony składak z kilku części ;) ).


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » December 14th, 2016, 12:56 pm

KędzioR_vo wrote:(jak u mojego Bashiego, gdzie nikt nie zauważył, że broń to mocno skrócony składak z kilku części ;) ).

Zauważył, bo ten model normalnie ma :pano: kombi :P
Rifle zwykły, rifle kompakt, luneta, końcówka lufy. Coś przeoczyłem?
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » December 14th, 2016, 3:04 pm

Pierzasty wrote:Zauważył, bo ten model normalnie ma :pano: kombi :P
Rifle zwykły, rifle kompakt, luneta, końcówka lufy. Coś przeoczyłem?


Właściwie to tylko stary, duży rifle Haqqu, bo wykonałem konwersję lata temu. Acz broń pociąłem na kilka części, skróciłem, poszlifowałem i dodałem lunetę z brzydkiego :pano: kombi ;) To ma być AP Rifle Haqqu w wersji kompaktowej.


PozdRawiam


P.S. Offtop off ;)
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » December 29th, 2016, 4:51 pm

Brygady raz jeszcze, taka tam sobie konwersja.
Zdjęcia trochę przejaskrawione.

Image

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » January 25th, 2017, 4:06 pm

Teraz akcja powrót do przeszłości :)

Zacząłem grać Corregidorem jakoś w lutym 2012 roku, jednym z pierwszych pomalowanych modeli była Smilla. Ostrzał z HMG wydawał mi się wtedy szczytem taktycznego myślenia (hmmm, właściwie to się nie zmieniło), więc dziewucha sprawdzała się znakomicie. Siekała całe zastępy przeciwników, zwykle 2x skuteczniej od wszystkich moich intruderów razem wziętych (tak było, spytajcie Rangera, Encaitara czy KasCera).

Potem CB wydało nowe figurki i Smilla poszła na urlop, aż do dziś ;) Trochę przeróbek, trochę GSu, karabin wyciśnięty w millipucie i Dunka wraca na stoły (a może to norweskie imię było?), ku ogólnej radości moich przeciwników.

Następny na powrót czeka Pesha, bodaj mój pierwszy model do Corregidoru. On zaś na pewnym turnieju w Rybniku przeżył eksplozję 4 min przeciwpiechotnych i jednocześnie przejął konsolkę ;)

Image

Image

Image

Image
Kiedyś i dziś, przez ostatnie 5 lat Smilla dobrze się odżywiała, tylko karabin jej zmalał ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Darek_CTR » January 25th, 2017, 4:18 pm

Doskonała robota, świetny pancerz, fajnie wygląda nowa broń, postura faktycznie jak kobiety wikingów. Wszystko to jednak na marne, bo mordę tn model ma tak nieznośną, że nic go nie uratuje...
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Corregidor Pietii

by Usashi » January 25th, 2017, 4:23 pm

Bardzo fajna inicjatywa z uwspółcześnieniem figurek, szczególnie jeśli masz je imienne. Głowa z dredami jest kopią ze starego modelu czy rzeźbiłeś jej te dredy na jakiejś nowej główce?

Trzeba było jej tylko dać stary, zasłużony HMG. Nowy i to jeszcze wyciśnięty z modelinki, pewnie nic nie będzie trafiać :P
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » January 25th, 2017, 8:59 pm

Darek_CTR wrote:bo mordę tn model ma tak nieznośną, że nic go nie uratuje...

Tu Smilla zapewne powiedziała by coś wulgarnego ;) Ma 3x więcej charakteru od twarzy wielu nowszych figurek robionych na zasadzie ctrl+c i ctrl+v.
Usashi wrote:Bardzo fajna inicjatywa z uwspółcześnieniem figurek, szczególnie jeśli masz je imienne. Głowa z dredami jest kopią ze starego modelu czy rzeźbiłeś jej te dredy na jakiejś nowej główce?

Aż taki zdolny nie jestem - przeszukałem wszystkie sklepy internetowe w Polsce i w jednym ten antyk jeszcze był ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Ranger » January 25th, 2017, 11:45 pm

Ty się lepiej pochwal, że zadziałał panoceański zwiad i rozpoznał Alguacilkę wśród setek innych ofert :D Ekhm, no tak, tę panią już gdzieś widziałem. Potwierdzam, turla trafienia krytyczne jak szalona. Nie polecam! ;)
Image
User avatar
Ranger
 
Posts: 469
Joined: May 9th, 2015, 2:44 pm
Location: Trójmiasto
Has liked: 39 times
Been liked: 76 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » January 26th, 2017, 12:54 am

Tia, zapomniany przez wszystkich sklep ze starymi figurkami w ofercie odnalazł wywiad PanOceanii (jeszcze będą tego żałować ;) ).
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » January 26th, 2017, 7:39 am

Pietia wrote:Ma 3x więcej charakteru od twarzy wielu nowszych figurek robionych na zasadzie ctrl+c i ctrl+v.

O to to. Zdecydowanie lepsza od nowej kaemistki.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » February 15th, 2017, 9:00 pm

Jak zwykle nie chce mi się czekać do rana na dobre światło.
Hop, nowy Masaj, zupełnym przypadkiem przypomina Joe Turnera.
Ciężko pomalować czarnoskórych, ah, nie bijcie :)

Image

Image

Image

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Darek_CTR » February 16th, 2017, 9:53 am

A gdzie ma kozę? Albo krowę chociaż? Bez krowy to nie prawdziwy Masaj :D

Fajny pomysł na wykorzystanie modelu Joe Turnera.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » February 26th, 2017, 11:14 pm

Smilla bardzo mi sie podoba, moze jakies malunki na twarzy :> ? Jakies niebieskei tygrysie pasy np
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » February 27th, 2017, 5:23 pm

Tia, zawsze mam ochotę dodać jakieś barwy wojenne na twarze żołnierzy i zawsze powstrzymuję się w ostatniej chwili:
"Piotrze, nie rób tego, na 99% drgnienie Ci ręka. Zachlapiesz farbą całą twarz i wszystko spartolisz, potrzebne ci to do czegoś?" ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

PreviousNext

Post a reply
214 posts • Page 4 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli