• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Corregidor Pietii

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
214 posts • Page 2 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5 ... 8

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » May 16th, 2015, 8:23 am

Cześć Piotruś, gratulacje rosnącej rzeszy Nomadów :) Dobrze się prezentują nowi Alguacile. Jak to mawiają - w kupie siła ;)
Po rozbiciu na pojedyncze składniki można się czepiać, ale obaj wiemy, czego, więc czy jest sens się powtarzać? :P
Przywieź ich na PomoRze, to Ci na żywo ponarzekam* :P


PozdRawiam

*) Idealna motywacja, co nie? :D
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 29th, 2015, 4:15 pm

Hop, Pan Masakra, przerobiony, będzie służył jako bandyta.

Image
Image
Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Sonic » May 29th, 2015, 4:43 pm

Brdzo fajny, ale dlaczego dostał spitfire?
User avatar
Sonic
 
Posts: 415
Joined: May 21st, 2015, 2:03 pm
Has liked: 30 times
Been liked: 36 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 29th, 2015, 5:03 pm

Bo niestety nie dają innej broni luzem do konwersji :)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » May 29th, 2015, 5:48 pm

Fajna konwersja, ładnie wygląda Senor ze spitem :)
Mogłeś mu jeszcze lewą dłoń przerobić w międzynarodowy gest pojednania, pasowałby idealnie do Bandytów i w ogóle Nomadów ;)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by shizune » May 30th, 2015, 5:52 pm

Wow :) Strasznie fajny schemat kolorystyczny. Nawet Alguacile wyglądają super. Myślałam, że ruda jest nieuleczalnie szpetna z twarzy ale widzę, że Twoja daje radę ;) Chyba muszę jeszcze popracować nad buźką mojej.

Uwielbiam podpisane modele. Swoje własne też nazywam ;)
https://www.facebook.com/madebyshizune
User avatar
shizune
 
Posts: 104
Joined: May 25th, 2015, 5:35 pm
Location: Bielsko-Biala, Poland
Has liked: 22 times
Been liked: 54 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 30th, 2015, 7:03 pm

Tez zawsze chcialem nazywac swoje ludki..ale jak mam nazywac w przypadku mojej armii ? Lv-426, Tk-421 ? :(
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 30th, 2015, 7:46 pm

To wiele upraszcza, możesz tworzyć im ksywki rzucając kostką :P
Wiesz ile czasu mi zajmuje wykwiniene jakiś dźwięcznie brzmiących pseudonimów, nazwisk czy imion? ;)

shizune wrote:Uwielbiam podpisane modele. Swoje własne też nazywam ;)

No, ba do niektórych postaci powstały nawet krótkie historie, ale z litości oszczędzę ludziom tej grafomanii :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by shizune » May 30th, 2015, 8:43 pm

@Zia - no tak, ty masz pod górkę ;)

Ja wybieram imiona głównie ze względu na potencjalną narodowość żołnierzyka. W mojej ASA to głównie imiona portugalskie, trochę hinduskich.

To musi być spoko uczucie, żyć z myślą, że ustrzelił Cię prawdziwy portugalski mściciel Alvaro a nie no-name soldier ;)

@Pietia: Moim zdaniem mógłbyś to kiedyś, gdzieś opublikować. Ja bym chętnie poczytała :)
https://www.facebook.com/madebyshizune
User avatar
shizune
 
Posts: 104
Joined: May 25th, 2015, 5:35 pm
Location: Bielsko-Biala, Poland
Has liked: 22 times
Been liked: 54 times
  • Website

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 30th, 2015, 9:09 pm

Na dobry początek możesz zacząć od Poltera i moich raportów bitewnych ;)

http://bitewniaki.polter.pl/Infinity-Ar ... oru-c26441
http://bitewniaki.polter.pl/Infinity-No ... nia-c24525
http://bitewniaki.polter.pl/Infinity-No ... a-2-c25411
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 30th, 2015, 9:45 pm

Szkoda, że tylko trzy, w sumie to one min, wraz z blogiem fireant zainspirowaly mnie i przekonały do Infy.
Gdybyś potrzebował więcej materiału, to moj Aleph gotowy i chetnie przekaże Twoim Nomadom dowolne ilości ołowiu, rakiet i napalmu :)
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Errhile » May 30th, 2015, 10:06 pm

zia wrote:Tez zawsze chcialem nazywac swoje ludki..ale jak mam nazywac w przypadku mojej armii ? Lv-426, Tk-421 ? :(


A ściągnij z półki Homera na ten przykład. Ajaks Wielki też na początku nazywał się przecież inaczej, Glauboros zdaje się (numerek do tego też miał, ale przecież i imię było).
Jeśli grasz wanilią, to i hinduskie imiona się przydadzą...
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » May 30th, 2015, 11:03 pm

Nie widzę problemu, żeby Achilles nazywał się na przykład Adaś. A Alkmena Zośka. Ajas, to mógłby być Bolek :v:
Wyłącznie własna wyobraźnia Cię ogranicza. :didactic:

Możesz też przyswoić sobie sanskryt i grekę i tak zapisać oryginalnie nazwy herosów.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » May 31st, 2015, 10:42 am

Gdy nudziłem sie swego czasu w koszarach, to liznąłem nieco łaciny, ale greka nigdy mi nie podchodziła :)
Miałem swego czasu zajawke, by grać alefem ale zsepsitorowanym badz renegackim, Diomedesa nazwałbym wtedy po prostu Ulisses/Odyseusz i resztę skladu adekwatnie, zarzadzani przez S.H.O.D.A.N. z pokładu Aurore-Dawn :)
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » May 31st, 2015, 10:47 am

zia wrote:Gdy nudziłem sie swego czasu w koszarach, to liznąłem nieco łaciny

Początek zdania sprawia, że nie jestem pewny o którą łacinę Ci chodzi :P
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by Pierzasty » May 31st, 2015, 11:34 am

Layla wrote:Możesz też przyswoić sobie sanskryt i grekę i tak zapisać oryginalnie nazwy herosów.


Nie byłby pierwszy, na oficjalnym forum już widziałem Aleph podpisany na podstawkach w devanagari.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » May 31st, 2015, 11:47 am

Pierzasty wrote:
Layla wrote:Możesz też przyswoić sobie sanskryt i grekę i tak zapisać oryginalnie nazwy herosów.


Nie byłby pierwszy, na oficjalnym forum już widziałem Aleph podpisany na podstawkach w devanagari.


Na wypasiku, również podpisywałbym figurki starając zachować klimat armii z językiem.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » May 31st, 2015, 1:16 pm

Hmmmm, 'Imedi' to "Nadzieja" po gruzińsku, ale darowałem sobie zapisywanie tego w ten sposób - იმედი ;)

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » June 14th, 2015, 1:54 pm

"Rozkaz Zondy", bo 20 rozkazów jest lepsze niż 10 ;)

Image
Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 1st, 2015, 7:00 pm

Lupe, malowanie pewnie mogło być lepsze, więc powiedzcie przynajmniej, że konwersja udana ;) Nowa ręka, druga wygięta, wykręcone nogi, takie tam.

ImageImage

Image
Kosztowała mnie trochę zdrowia i złotówek, więc teraz ma bitwy wygrywać, albo ją (kurczę!) wyślę do okrętowej kuchni! :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Arbiter Elegancji » July 1st, 2015, 7:45 pm

Bardzo udana konwersja!
Wcześniej ciężko by mi było sobie wyobrazić ten model w czarnych włosach ale wygląda w nich bardzo ok.
Malowanie technicznie nie odstaje od reszty armii, jak do gry to jest lepiej niż dobrze.
User avatar
Arbiter Elegancji
 
Posts: 109
Joined: May 26th, 2015, 3:14 pm
Location: Warszawa
Has liked: 0 time
Been liked: 17 times

Re: Corregidor Pietii

by postapokaliptyk » July 1st, 2015, 8:15 pm

super, szkoda tylko, że smok nie jest bardziej jaskrawy, jakoś zlewa się z resztą modelu
User avatar
postapokaliptyk
 
Posts: 339
Joined: May 8th, 2015, 10:24 pm
Has liked: 228 times
Been liked: 48 times

Re: Corregidor Pietii

by zia » July 3rd, 2015, 10:49 pm

Ano smok sie chowa. I Daenerys wyglada tu nieco staro ;p
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 17th, 2015, 4:07 pm

Hooop, ekipa na Mistrzostwa Pomorza :)

Image
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » July 17th, 2015, 4:28 pm

Co to za dziunia między Moranem i REMem?
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Pietia » July 17th, 2015, 4:34 pm

Gauadalupa Balboa? Zbliżenia są 4 posty wyżej ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Corregidor Pietii

by Bananovitch » July 17th, 2015, 5:04 pm

Kolor włosów mnie zmylił ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Corregidor Pietii

by Layla » July 17th, 2015, 6:12 pm

Ślicznie, to wszystko razem wygląda. Aż szkoda strzelać do takich figurek.
Image
User avatar
Layla
 
Posts: 547
Joined: May 8th, 2015, 11:34 pm
Location: Katowice
Has liked: 1 time
Been liked: 49 times

Re: Corregidor Pietii

by KędzioR_vo » July 17th, 2015, 8:50 pm

Layla wrote:Ślicznie, to wszystko razem wygląda. Aż szkoda strzelać do takich figurek.


Dobrze, że ja jutro nie będę musiał ;)
Za to z chęcią pooglądam na żywo i może ocenię przy okazji konkursu malarskiego :)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Corregidor Pietii

by Darek_CTR » July 19th, 2015, 5:56 pm

Oglądałem na żywo i uważam, że powinieneś popracować nad dobrymi zdjęciami. Obecne nie oddają tego wrażenia, jakie robią te modele na żywo.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

PreviousNext

Post a reply
214 posts • Page 2 of 8 • 1, 2, 3, 4, 5 ... 8

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli