Po rozbiciu na pojedyncze składniki można się czepiać, ale obaj wiemy, czego, więc czy jest sens się powtarzać?
Przywieź ich na PomoRze, to Ci na żywo ponarzekam*
PozdRawiam
*) Idealna motywacja, co nie?
Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo
by KędzioR_vo » May 16th, 2015, 8:23 am
by Pietia » May 29th, 2015, 4:15 pm



by Pietia » May 29th, 2015, 5:03 pm
by KędzioR_vo » May 29th, 2015, 5:48 pm
by shizune » May 30th, 2015, 5:52 pm
by zia » May 30th, 2015, 7:03 pm
by Pietia » May 30th, 2015, 7:46 pm
shizune wrote:Uwielbiam podpisane modele. Swoje własne też nazywam
by shizune » May 30th, 2015, 8:43 pm
by Pietia » May 30th, 2015, 9:09 pm
by zia » May 30th, 2015, 9:45 pm
by Errhile » May 30th, 2015, 10:06 pm
zia wrote:Tez zawsze chcialem nazywac swoje ludki..ale jak mam nazywac w przypadku mojej armii ? Lv-426, Tk-421 ?
by Layla » May 30th, 2015, 11:03 pm

by zia » May 31st, 2015, 10:42 am
by Layla » May 31st, 2015, 10:47 am
zia wrote:Gdy nudziłem sie swego czasu w koszarach, to liznąłem nieco łaciny

by Pierzasty » May 31st, 2015, 11:34 am
Layla wrote:Możesz też przyswoić sobie sanskryt i grekę i tak zapisać oryginalnie nazwy herosów.
by Layla » May 31st, 2015, 11:47 am
Pierzasty wrote:Layla wrote:Możesz też przyswoić sobie sanskryt i grekę i tak zapisać oryginalnie nazwy herosów.
Nie byłby pierwszy, na oficjalnym forum już widziałem Aleph podpisany na podstawkach w devanagari.

by Pietia » May 31st, 2015, 1:16 pm

by Pietia » June 14th, 2015, 1:54 pm


by Pietia » July 1st, 2015, 7:00 pm



by Arbiter Elegancji » July 1st, 2015, 7:45 pm
by postapokaliptyk » July 1st, 2015, 8:15 pm
by zia » July 3rd, 2015, 10:49 pm
by Pietia » July 17th, 2015, 4:07 pm

by Bananovitch » July 17th, 2015, 4:28 pm
by Pietia » July 17th, 2015, 4:34 pm
by Bananovitch » July 17th, 2015, 5:04 pm
by Layla » July 17th, 2015, 6:12 pm

by KędzioR_vo » July 17th, 2015, 8:50 pm
Layla wrote:Ślicznie, to wszystko razem wygląda. Aż szkoda strzelać do takich figurek.
by Darek_CTR » July 19th, 2015, 5:56 pm