Nie tak bardzo, jakbym chciał, ale poszerzyło.
Kto się przyłączy w marcu?
Zasady wciąż takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (31.03.2021 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.
Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną
Tu jest link do tabelki




No i teraz nie wiem: powinno mi być z tego powodu przykro (że grupa ryzyka), czy nie (bo z pewnością siebie nie masz problemu)?