• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandKącik artystyczno-modelarski
  • Search
  • Print view

Neuromotor maluje Nomady

Model Showcase

Moderators: Alkasyn, SamboR, KędzioR_vo

Post a reply
27 posts • Page 1 of 1

Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 2nd, 2016, 10:01 am

Jak w temacie, bede sie chwalil swoimi wypocinami :cool:
Gram waniliją wiec pojawi sie troche corregidoru, bakunina i tunguski.

Zdjecia klapkiem ale staralem sie wyciagnac z nich co sie tylko dalo.

Mienso armatnie na pierwszy ogień.

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 2nd, 2016, 10:02 am

Wkurzone Meksyki

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 2nd, 2016, 10:03 am

Intruz z bliźniakiem.

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 2nd, 2016, 10:05 am

Roboty kuchenne, mały to mikser TR HMG duzy to sokowirówka ze Spitfire'em.

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 2nd, 2016, 10:10 am

Brygada na kołach.

Image

Tajny agent.

Image

Major Kusanagi.

Image

Konkurencja w szlafroku.

Image

From Zero to hero.

Image

Feninistka.

Image

Małpolud.

Image

No i na koniec degenerat z Bakunina.

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Darek_CTR » February 2nd, 2016, 12:31 pm

Zdjęcia nie oddają im sprawiedliwości: To bardzo fajnie pomalowane modele.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Pierzasty » February 2nd, 2016, 12:50 pm

Zgadzam się. Zdecydowanie zamontuj jakiś rozpraszacz światła, ten bajer z błyszczącym lakierem wygląda dużo lepiej na żywo.
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by thorminiatures » February 2nd, 2016, 10:19 pm

Daj mocniejsze światło i pomiędzy światłem a modelem kalkę technicznà. To najtańszy namiot bezcieniowy no i modele będà lepiej sfotografowane.
Resine minis, bases, decals and accessories
http://www.thorminiatures.com

Moje prace na CoolMiniOrNot
http://www.coolminiornot.com/artist/quins?browseid=12648656
User avatar
thorminiatures
 
Posts: 43
Joined: July 29th, 2015, 12:43 pm
Has liked: 1 time
Been liked: 12 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Bananovitch » February 3rd, 2016, 9:17 am

Bran w kasku wygląda fajnie ;)
Pięciogwiazdkowy troll forumowy.

Samuraj bez miecza jest niczym samuraj z mieczem- tylko nie ma miecza.
User avatar
Bananovitch
 
Posts: 1415
Joined: May 10th, 2015, 10:52 am
Location: Koszalin/Wolne Miasto
Has liked: 136 times
Been liked: 104 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by zia » February 3rd, 2016, 8:38 pm

Jedli z lepiej pomalowanych nomaow jakich ostatnio widzialem, do tego o dziwo blyszczenie im pasuje.
Infinity - Aleph S.S.S.S. / Jęcząca Falanga / USAriadna Ranger Force / Onyx
Bolt Action - US Army
SW Legion - Imperium
Fallout Wasteland Warfare
User avatar
zia
 
Posts: 470
Joined: May 9th, 2015, 7:48 am
Location: Jaworzno, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 31 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by shizune » February 5th, 2016, 1:33 am

Ojej, ładniutkie :) Czyste kolory, świetnie pasują do nomadów. Podoba mi się ten lakier. Pani interventor wygląda jakby miała lateksowy kombinezon (biust) :cool: Bardzo fajny efekt.

Czekam na więcej i lepsze fotki ;) http://www.coloureddust.com.pl/2012/08/how-to-make-simple-photobox.html
https://www.facebook.com/madebyshizune
User avatar
shizune
 
Posts: 104
Joined: May 25th, 2015, 5:35 pm
Location: Bielsko-Biala, Poland
Has liked: 22 times
Been liked: 54 times
  • Website

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 7th, 2016, 8:18 pm

Darek_CTR wrote:Zdjęcia nie oddają im sprawiedliwości: To bardzo fajnie pomalowane modele.


Dzięki Darek. Widział na żywo, wie co mówi ;) hehe

Pierzasty wrote:Zgadzam się. Zdecydowanie zamontuj jakiś rozpraszacz światła, ten bajer z błyszczącym lakierem wygląda dużo lepiej na żywo.


Pokombinuje z tym rozpraszaczem, tutaj dalem dwie lampy, jedną z biurka drugą z salonu :roll:

thorminiatures wrote:Daj mocniejsze światło i pomiędzy światłem a modelem kalkę technicznà. To najtańszy namiot bezcieniowy no i modele będà lepiej sfotografowane.


Dzieks za radę.

Bananovitch wrote:Bran w kasku wygląda fajnie ;)


Dzięks, orginalny małpiszon wyglada śmiesznie z tymi uszami a że dają głowę free do SpecOps'a to szkoda nie wykorzystać

zia wrote:Jedli z lepiej pomalowanych nomaow jakich ostatnio widzialem, do tego o dziwo blyszczenie im pasuje.


Dzięki :toot:

shizune wrote:Ojej, ładniutkie :) Czyste kolory, świetnie pasują do nomadów. Podoba mi się ten lakier. Pani interventor wygląda jakby miała lateksowy kombinezon (biust) :cool: Bardzo fajny efekt.

Czekam na więcej i lepsze fotki ;) http://www.coloureddust.com.pl/2012/08/how-to-make-simple-photobox.html


Dzięki, nasłuchałem się [i naoglądałem na forum] jak wymiatsz pędzlem, tymbardziej doceniam dobre słowo od profesjonalistki ;)
Lakier na interwentorce wlasnie takie mial sprawiac wrazenie, pantalony tez ma lateksowe czego nie widac na slabych fotach.
Dzieki za linke, zmontuje sobie takie karton studio no i chyba jakis stabilizator do aparatu bo z telefonu slabo.
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 7th, 2016, 8:26 pm

Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)

Model ma mega design dla mnie ale poza za to jest mega słaba więc pokroiłem dziada.
Teraz udaje Salamandre ale jak sie doczekam na nowy model Sally to bedzie na powrót bLizardem XD

Z tego co widać jeszcze troche pracy z GS'em potrzeba ale poza już jest.

Image

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Nazroth » February 9th, 2016, 1:36 am

Fajne figuraski. Widząc ten gloss varnish aż się łezka w oku kręci - kiedyś miałem na tym punkcie bzika, glossując wszystkie malowane modele. Bardzo fajny efekt. Bookmarkuję topic ;)
My goal is to 'live by the brush' as a passionate hobbyist and a Brush for hire.
Contact me at:
www: http://scarhandpainting.com
Facebook: https://www.facebook.com/scarhandpainting
User avatar
Nazroth
 
Posts: 670
Joined: May 9th, 2015, 10:27 pm
Location: Poland
Has liked: 206 times
Been liked: 206 times
  • Website

Re: Neuromotor maluje Nomady

by thorminiatures » February 18th, 2016, 7:32 pm

Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl
Resine minis, bases, decals and accessories
http://www.thorminiatures.com

Moje prace na CoolMiniOrNot
http://www.coolminiornot.com/artist/quins?browseid=12648656
User avatar
thorminiatures
 
Posts: 43
Joined: July 29th, 2015, 12:43 pm
Has liked: 1 time
Been liked: 12 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 21st, 2016, 1:08 pm

thorminiatures wrote:
Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl



Spoko pomysl w sumie, mam kurzacą się mate [gamingmat.eu] pod kanapą, moze w koncu sie na cos przyda :)
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Raeone » February 21st, 2016, 1:27 pm

Neuromotor wrote:
thorminiatures wrote:
Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl



Spoko pomysl w sumie, mam kurzacą się mate [gamingmat.eu] pod kanapą, moze w koncu sie na cos przyda :)

http://massivevoodoo.blogspot.com/2010/ ... ounds.html
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » February 27th, 2016, 12:07 pm

Były jakies eksperymenty ze swiatlem, nieudane raczej -_-

Nowy color scheme dla Spektra, bez czerwonego.

Image

Image

Pomalowana Sally

Image

Image

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by lunatyk » February 27th, 2016, 10:39 pm

Światło lepsze, ale tło dalej przeszkadza. Weź sobie jakąś kartkę w jednolitym ciemnym kolorze i powinno być ok. Schemat Spectra fajny, Jaszczurka fajna konwersja, ale nadal nie lubię modelu (w sensie wygląda lepiej niż oryginał, ale nadal nie tak dobrze żeby mnie przekonać ;) ).
User avatar
lunatyk
 
Posts: 91
Joined: July 23rd, 2015, 8:33 am
Has liked: 2 times
Been liked: 23 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Sonic » February 27th, 2016, 10:57 pm

Ja to http://i.imgur.com/xNbeMyF.jpg dzięki uprzejmości Raeone wydrukowałem i spisało się bardzo dobrze, zdjęcia w moim temacie ;)
User avatar
Sonic
 
Posts: 415
Joined: May 21st, 2015, 2:03 pm
Has liked: 30 times
Been liked: 36 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » March 19th, 2016, 7:24 pm

Wpadlo ostatnimi czasy troche nowego towaru wiec jak bede mial chwile to cos tam podmaluje.

Dress na stress. Nie ma to jak Bandit z rana przechadzajcy sie po deployu przeciwnika.

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Pietia » March 20th, 2016, 1:57 pm

Nie da się wrzucić zdjęcia z innej perspektywy? Może się nawet przekonam do tego modelu :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » March 21st, 2016, 11:50 am

Image

Image

Image

Image
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Pietia » March 21st, 2016, 2:54 pm

Heh, a myślałem, że CCW od specopsa jest bezużyteczne :)
Powiedz jeszcze na koniec czy model ma może głowę osobno, czy razem z tułowiem?
Kombinuję też jak to pokonwertować, ah, może trzeba po prostu kupić figurkę :D
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Neuromotor » March 21st, 2016, 7:15 pm

Glowa razem z torsem i nogami, oddzielnie sa tylko rece.
Tez tak myslalem do momentu ukazania sie Bandyty na internetach ;)

Co do konwersji,:
Mi generalnie podoba sie motyw maski z kapturem.
Widac ze Bandit to zaawansowana wersja Jaguara [idetyczne portki minus holster na udzie]
Tak wiec, zakladajac ze lubie swoich bandytow i wystawiam dwóch, bede potrzebowal drugiego.
Moje pomysly krazą wokół konwersji Jaguara, najlepiej tego z CCW.
Nogi, korpus i jedna reka od jaguara + glowa od Hatail SpecOps z Tohaa [ta w kaprurze ofc] + reka od np. Wildcat'a z giwerą żeby skopiować motyw pancerza na jednej rece.
Troche greenstuff'u na korpus zeby wyrzezbic kurtałe i gotowe :)
Neuromotor
 
Posts: 42
Joined: September 2nd, 2015, 12:54 am
Has liked: 3 times
Been liked: 3 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Pietia » March 21st, 2016, 8:16 pm

Rzeczywiście maska i kaptur źle nie wygląda. Głowę chciałem pod innym kątem przyczepić i przerabiać łapki, teraz widzę, że będzie ciężej ;)

Moje pomysly krazą wokół konwersji Jaguara, najlepiej tego z CCW.

Mało to oryginalne, ale pan Masakra nadaje się na bandytę idealnie jak coś ;)
Image
We're not fighting to be heard
We just wanna watch you burn
User avatar
Pietia
 
Posts: 663
Joined: April 10th, 2013, 11:13 pm
Location: Kraków
Has liked: 20 times
Been liked: 80 times

Re: Neuromotor maluje Nomady

by Usashi » March 21st, 2016, 9:06 pm

Świetny topik. Kupa fajnie pomalowanych figurek i konwersji, które podkreślają ich indywidualny charakter.

Podoba mi się też zastosowanie dwóch lakierów. Też się nad tym zastanawiałem. z jednej strony fajny efekt, ale z drugiej chyba wojskowe pancerze taktyczne nie powinny się tak świecić. Ech, decyzje.

Fajny schemat kolorystyczny na bandycie. Dresiarski motyw jego ubioru ładnie podkreśla ich fluff, a z drugiej nadaje bardziej futurystyczny wygląd, niż wersja moro CB. Podoba mi się też maska w negatywie, też nawiazuje do masek afrykanskich i ładnie odróżnia go od standardowych jednostek.
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times


Post a reply
27 posts • Page 1 of 1

Return to Kącik artystyczno-modelarski

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli