Hej wiem, że gdzieś to już na pewno było, ale nie mogę znaleźć.
Otóż do mojego Al-Fasida brakuje tułowia czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wykorzystać lub gdzie wysłać ten complain code?
by crespos » September 23rd, 2016, 8:00 pm
by KędzioR_vo » September 23rd, 2016, 8:05 pm
Ranger wrote:W skrócie: robisz zdjęcia zestawu: zawartość plus te małe karteczki reklamacyjne, a potem piszesz maila na adres mispack@corvusbelli.com według szablonu:
Name and Model reference (as 28XXXX-0XXX).
Trouble.
Complain Code (only the one referred to the trouble).
A picture of the packaging and the code besides it (This is VERY important).
Complete personal data (Name, Address, Country and E-mail)
Pełna instrukcja i wymogi opisane tutaj: http://infinitytheforums.com/forum/topi ... -tutorial/
by costi » September 25th, 2016, 9:12 am
crespos wrote:Hej wiem, że gdzieś to już na pewno było, ale nie mogę znaleźć.
Otóż do mojego Al-Fasida brakuje tułowia czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wykorzystać lub gdzie wysłać ten complain code?