• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandPytania i dyskusja o zasadach
  • Search
  • Print view

Wybrakowany model

Rules Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
4 posts • Page 1 of 1

Wybrakowany model

by crespos » September 23rd, 2016, 8:00 pm

Hej wiem, że gdzieś to już na pewno było, ale nie mogę znaleźć.

Otóż do mojego Al-Fasida brakuje tułowia czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wykorzystać lub gdzie wysłać ten complain code?
crespos
 
Posts: 13
Joined: June 17th, 2015, 12:37 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 0 time

Re: Wybrakowany model

by KędzioR_vo » September 23rd, 2016, 8:05 pm

Nawet dziś to Ranger pisał na forum -> KLIK.

Ewentualnie...
Ranger wrote:W skrócie: robisz zdjęcia zestawu: zawartość plus te małe karteczki reklamacyjne, a potem piszesz maila na adres mispack@corvusbelli.com według szablonu:

Name and Model reference (as 28XXXX-0XXX).
Trouble.
Complain Code (only the one referred to the trouble).
A picture of the packaging and the code besides it (This is VERY important).
Complete personal data (Name, Address, Country and E-mail)

Pełna instrukcja i wymogi opisane tutaj: http://infinitytheforums.com/forum/topi ... -tutorial/



PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Wybrakowany model

by crespos » September 23rd, 2016, 8:17 pm

Super, dzięki bardzo :D
crespos
 
Posts: 13
Joined: June 17th, 2015, 12:37 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 0 time

Re: Wybrakowany model

by costi » September 25th, 2016, 9:12 am

crespos wrote:Hej wiem, że gdzieś to już na pewno było, ale nie mogę znaleźć.

Otóż do mojego Al-Fasida brakuje tułowia czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wykorzystać lub gdzie wysłać ten complain code?

Witam w klubie :)
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times


Post a reply
4 posts • Page 1 of 1

Return to Pytania i dyskusja o zasadach

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli