Czołem.
Czy jeżeli porucznik zaczyna w hidden deploymencie to zaczynam grę w LoLu? Gdzieś coś mi się kojarzy, że tak, ale nie jestem pewien.
I drugie pytanie- założmy, że zaczynam w LoLu. Co, jeżeli na stole mam też CoC? Przejmuje on dowodzenie (czyli nie ma LoLa) czy mimo wszystko jest LoL (bo porucznik żyje)?
Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka