Na razie wiemy tyle, że na jutro (bo 4 lipca) szykuje się coś sporego w klimacie USAriadny, jakiś "army pack", z sylwetek obstawiam zestaw starter sektorowy + DogWarrior + Antypoda + motorek. Teasery poniżej. (ed: wywaliłem i zmieniłem na foty figurek)
Najnowszy dodatek: LE GenCon Van Zant (patrz koniec posta)












Reskulpt Van Zanta, limitka dostępna za kupno/preorder podczas GenConu (jeśli będzie jak w poprzednich latach to pod koniec roku trafi do normalnej sprzedaży)

Jeśli ktoś jest zainteresowany tradycyjnym gdybaniem statystycznym, w zeszłym miesiącu release'a nie dostały:






(ale przynajmniej nie ma już gołych boczków