• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Program do obsługi turniejów

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
10 posts • Page 1 of 1

Program do obsługi turniejów

by trikk » July 3rd, 2015, 9:59 am

Jako, że mam trochę mniej roboty w pracy to zastanawiam się nad zrobieniem programu do obsługi turniejów (paringi, autolosowanie nagród)

Czy w ogóle w Infie jest na to zapotrzebowanie?
Jeśli nie ma to czego używacie albo czego wam brakuje?
Jeśli jest to w jakiej formie? Prosty program to ściągnięcia? Stronka webowa?

Pozdrawiam
trikk
trikk
 
Posts: 15
Joined: May 8th, 2015, 9:28 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 1 time

Re: Program do obsługi turniejów

by Darek_CTR » July 3rd, 2015, 10:09 am

W przypadku małych turniejów wystarczył Excel, ale moim zdaniem taki program byłby bardzo przydatny.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Program do obsługi turniejów

by kashper » July 3rd, 2015, 10:11 am

Też miałem coś takiego w planach, więc jakby co bym chętnie współpracował.
User avatar
kashper
 
Posts: 520
Joined: May 9th, 2015, 10:06 am
Has liked: 0 time
Been liked: 47 times

Re: Program do obsługi turniejów

by Raeone » July 3rd, 2015, 11:12 am

Wrocławskie środowisko ma swoją własną apkę webową.
Postawiona przez Asar`a, w razie co polecam kontakt z nim via mail/PM w sprawie dostępu dla innych środowisk.
Last edited by Raeone on July 3rd, 2015, 3:33 pm, edited 1 time in total.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Program do obsługi turniejów

by costi » July 3rd, 2015, 11:22 am

Jest stara Sędziówka, zrobiona X lat temu, ale nadal działa bezbłędnie. Jak wrócę jutro do Wawy to wrzucę.
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times

Re: Program do obsługi turniejów

by KędzioR_vo » July 3rd, 2015, 12:39 pm

costi wrote:Jest stara Sędziówka, zrobiona X lat temu, ale nadal działa bezbłędnie. Jak wrócę jutro do Wawy to wrzucę.


Stara sędziówka, jakiej używałem i jaką kojarzę, akurat często się sypała.
Ja na PomoRzu długo jechałem manualnie :P Znaczy się sam robiłem za program ustalający pary ;)

Acz wersja elektroniczna by się przydała (stąd m.in. inicjatywa Kashpra w kwestii opracowania odpowiedniego programiku).


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Program do obsługi turniejów

by MetalSlave » July 3rd, 2015, 1:27 pm

- Stara sędziówka sypła się podczas turnieju w Chełmży, przez co musieliśmy się przesiąść na excela i kartki. Błąd wyskoczył dość ciekawy - jeden z graczy został jednocześnie pauzującym i został sparowany. Dodatkowo dostał też 15 OP na start.
Nie polecam

w zeszłym roku korzystaliśmy z programu http://swiss-manager.at/download.aspx . Tu z kolei problem jest taki że program ma algorytm parowania oparty na porównaniu jakości dotychczasowych przeciwników - w efekcie daje inne pary niż porównanie VP. Trzeba zatem albo olać VP, albo zmieniać pary ręcznie. Poza tym działa w miarę ok.
Nie przypisuje stołów.

Sugestia - jeżeli ktoś będzie chciał napisać program dla potrzeb turniejowych - poza parowaniem na bazie OP i VP wartoby uwzględnić przypisanie stołów.
Ortografia? A co to ?

Painting in progress - 23/139- 16%- :sigh:
estimated finish time: 08.2018. - :suicide:
MetalSlave
 
Posts: 812
Joined: May 9th, 2015, 9:13 am
Has liked: 41 times
Been liked: 79 times

Re: Program do obsługi turniejów

by magnus » July 3rd, 2015, 1:53 pm

Na Gnomiconie używaliśmy programu do wh40 i działało ;)
magnus
 
Posts: 116
Joined: February 5th, 2013, 9:27 pm
Has liked: 12 times
Been liked: 9 times

Re: Program do obsługi turniejów

by Sonic » July 3rd, 2015, 6:31 pm

magnus wrote:Na Gnomiconie używaliśmy programu do wh40 i działało ;)


Może nowszej sędziówki ;)
User avatar
Sonic
 
Posts: 415
Joined: May 21st, 2015, 2:03 pm
Has liked: 30 times
Been liked: 36 times

Re: Program do obsługi turniejów

by MetalSlave » July 3rd, 2015, 7:29 pm

ja swoją wersję ściągnąłem ze strony ligi. Gdzie można dostać nowszą ?
Ortografia? A co to ?

Painting in progress - 23/139- 16%- :sigh:
estimated finish time: 08.2018. - :suicide:
MetalSlave
 
Posts: 812
Joined: May 9th, 2015, 9:13 am
Has liked: 41 times
Been liked: 79 times


Post a reply
10 posts • Page 1 of 1

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli