• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
7 posts • Page 1 of 1

Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Raeone » May 26th, 2015, 2:01 pm

Hej,
jak wiadomo CB jedzie na Gencon w tym roku.
W zeszłym roku sprezentowali Światu O:Shitstorm, w tym roku pokątnie informowali że coś dużego do Ariadny.
Giraldes wsypał operację bo w planie jego warsztatów z 10 spotkań 6 dotyczy :
Title: Painting with Angel Giraldez Description: Learn how to paint USAriadna miniatures with the renowned painter.


Teraz powstaje pytanie.
Czy wypuszczą sam starter do USAriadny czy coś na kształt O:Shitstorm gdzie wg plotek miały być Ariadna vs YuJing.

Mały link do tematu na oficjalnym

Pomysły? Domysły? Spekulacje? Warcorzy coś wiedzą Alkasynie ;) ?
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Hansolo » May 26th, 2015, 2:07 pm

W takim wypadku USAriadna pojawiła by się przed podręcznikiem z nowymi sektorówkami. Jakoś w to nie wierzę. Wydaje mi się też, że za wcześnie jeszcze na nowe O:I. Zresztą w takim wypadku dostalibyśmy ogólną Ariadnę. Osobiście stawiam na jakiś "hamerykański" bootleg / pierwsze rendery USAriadny / spoilery jednostek z Acheron Falls.

A te zajęcia Giraldeza to pewnie będzie malowanie starego Foxtrota, Van Zanta i Minutemana :P

Ale jeśli serio wyjdzie USAriadna to się wkur... na włażenie Amerykanom w tyłek.
I would take gameplay over authenticity for a science-fiction board game any day of the week.
User avatar
Hansolo
 
Posts: 1218
Joined: February 5th, 2013, 2:46 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 162 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Raeone » May 26th, 2015, 2:15 pm

Marketingowo USAriadna albo teraz albo za rok, na Genkonie jest 90% szansa sprzedać cały nakład, jakbym był Bostrią albo Palanką to bym tak to rozegrał. Skoro na poprzednim sprzedali CAŁY O:I z jakim przyjechali to wyobraź sobie jak będzie jak przyjadą z czymś co jest amerykańskie w Infinity do szpiku kości.

Jak wiadomo zawojowanie amerykańskiego rynku bitewniakiem to Święty Graal dla wydawcy z małą skalą jakim jest CB. Także jest o co kruszyć kopię.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Errhile » May 26th, 2015, 2:20 pm

Akurat USAriadna przed książką to było by tylko powtórzenie manewru z Human Sphere, kiedy wychodziły jednostki przed książką. Plus wiemy, jak działają sektorówki (fakt, na zasadach rodem z 2ed, a to ma ulec zmianie. Czort wie, kiedy będize Human Sphere N3). No i może być, że USAriadna jednak pojawi się w HS N3.

Nie musieli by wypuszczać ekstra zasad, a tylko parę jednostek. De facto, parę amerykańskich jednostek (bez modeli) już jest, a i te, które są i mają jakieś modele są generalnie stare (2 warianty Foxtrot Ranger, Van Zant, nieszczęsna Minute[wo]man z Panzerfaustem, byc może Irmandinhos, jeśli będą w USAriadnie). I nie wszystkim figurkom udało się zestarzeć z wdziękiem, znaczy - nowe figurki (ze 4 profile Mintemanów,5 Gruntów, Hardcase, 2-4 Foxtrotów) wczesniej czy później, będą. Może nawet teraz w lipcu, bo dlaczego nie.
They say there will be Heaven and the Fount of Kausar,
That there, there will be pure wine and honey and sugar
Fill up the wine cup and place it in my hand
(For) ready cash is better than a thousand credits.


- Rubayyat of Omar Khayyam, but it is a shoddy translation :(
User avatar
Errhile
 
Posts: 3758
Joined: July 14th, 2014, 4:42 pm
Location: Szczecin, Poland
Has liked: 1820 times
Been liked: 413 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Raeone » May 26th, 2015, 2:28 pm

Dokładnie. Plan na starter też prosty zasadniczo: 3x Grunt, Minetmen, Foxtrot i Hardcase.
Foxtrota nie ma z riflem, Minetman wzór ewidentnie do resculptu, Grunty niewydane, Hardcase to samo.
Wietrze conajmniej starter.
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by Alkasyn » May 26th, 2015, 5:12 pm

Nie moge mowic za wiele wzgledem releasow, ale najblizej prawdy jest Errhile w swoim ostatnio poscie.; ) Interpretujcie to jak chcecie:P
Warcor for Warsaw, Data Sphere Blogger
Interested in Global Infinity Locales? - Check out my Blog
User avatar
Alkasyn
 
Posts: 1337
Joined: August 4th, 2014, 9:42 am
Has liked: 1 time
Been liked: 214 times

Re: Big Ones czyli CB jedzie na GenCon

by costi » May 26th, 2015, 7:15 pm

Jak dla mnie starter USAriadny jest pewny. IMHO to będzie "nowość miesiąca", która będzie dostępna na Genconie do kupienia, a "big GenCon release" to będzie pierwszy rzut N3HS plus ew. możliwość odbioru preorderów (jeśli CB się na to zdecyduje i są już tak daleko posunięci w pracach).
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times


Post a reply
7 posts • Page 1 of 1

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli