• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Nowości Grudzień 2018

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
12 posts • Page 1 of 1

Nowości Grudzień 2018

by Usashi » November 19th, 2018, 11:17 am

Nowości i repaki na grudzień:

Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Last edited by Usashi on November 20th, 2018, 10:39 am, edited 2 times in total.
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Mroczyslaw » November 19th, 2018, 1:08 pm

Mega dobre!
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Venator » November 19th, 2018, 9:45 pm

Dobrze widzieć że cb nie zapomniało co powinien zawierać box swc :)
Bo przy securitate im się zapomniało
User avatar
Venator
 
Posts: 477
Joined: July 15th, 2014, 1:56 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 99 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Maru » November 20th, 2018, 2:35 pm

Dakini takosy - no są , Deva ok ,
Kurgat - przybija żółwika - nowa wersja starego modelu - raczej ok
Odaliska Spitfire - to ten model nie był wydany ??
Sekuritate : Laska z Alepu , Haker z Po , ten w hełmie to model Grenzera a łysy z Brazzers ...
Zulu - Cobra - Pytong - Beta e .. Wygląda jak model z Hord albo Warmachiny
i Repak Coredigors Blenders i Rogacizny do Tochaczy
jakoś portfel nawet nie sapnął
Nothing is True, Everything is Permissible. ~~ Hasan bin Sabbah
why no banners on ?? img -___-'
User avatar
Maru
 
Posts: 639
Joined: January 16th, 2013, 2:16 am
Has liked: 0 time
Been liked: 48 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Shingen » November 20th, 2018, 4:24 pm

Maru wrote:Odaliska Spitfire - to ten model nie był wydany ??


Był. Jest częścią startera do Qapu Khalki, dość stary i nie w skali. Słyszałem gdzieś pogłoski że QK pójdzie drogą Francuzów w najbliższym czasie, co by się wpisywało w historię wydania tej Odaliski.
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Mroczyslaw » November 20th, 2018, 4:33 pm

Shingen wrote:
Maru wrote:Odaliska Spitfire - to ten model nie był wydany ??


Był. Jest częścią startera do Qapu Khalki, dość stary i nie w skali. Słyszałem gdzieś pogłoski że QK pójdzie drogą Francuzów w najbliższym czasie, co by się wpisywało w historię wydania tej Odaliski.


;)
Musi byc miejsce dla Ramen. Czy tam Rammah. Czy jak sie ta nowa sektorowka kebabow zwie;P
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Maru » November 20th, 2018, 10:48 pm

Mroczyslaw wrote:
Shingen wrote:
Maru wrote:Odaliska Spitfire - to ten model nie był wydany ??


Był. Jest częścią startera do Qapu Khalki, dość stary i nie w skali. Słyszałem gdzieś pogłoski że QK pójdzie drogą Francuzów w najbliższym czasie, co by się wpisywało w historię wydania tej Odaliski.


;)
Musi byc miejsce dla Ramen. Czy tam Rammah. Czy jak sie ta nowa sektorowka kebabow zwie;P

Ramen i Soba to 2 subsectory Japończyków :)
a oco chodzi z francami ?? że niby poszli tropem Exarchów ??
Nothing is True, Everything is Permissible. ~~ Hasan bin Sabbah
why no banners on ?? img -___-'
User avatar
Maru
 
Posts: 639
Joined: January 16th, 2013, 2:16 am
Has liked: 0 time
Been liked: 48 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Mroczyslaw » November 21st, 2018, 10:43 am

Miedzy Exrah a Francja sa jednak spore roznice;D
Aka jedno i drugie nie ma wydawanych juz modeli, ale o ile Exrah nie maja zasad do modeli ktore mieli to Francja wciaz zagramy. Nie wiem po co, ale mozna;P
Acon to samo, z czego Acon jest przy tym dosc mocny.
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Pająk » November 21st, 2018, 5:21 pm

Mroczyslaw wrote:Miedzy Exrah a Francja sa jednak spore roznice;D
Aka jedno i drugie nie ma wydawanych juz modeli, ale o ile Exrah nie maja zasad do modeli ktore mieli to Francja wciaz zagramy. Nie wiem po co, ale mozna;P
Acon to samo, z czego Acon jest przy tym dosc mocny.


Dość? :-P
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Wojciech » November 26th, 2018, 9:53 am

Ten hacker do securitate to wygląda jakoś groteskowo. Gdzie szyja? Gdzie model z Feuerbachem? No ale plus za Grenzera.
User avatar
Wojciech
 
Posts: 426
Joined: January 26th, 2016, 8:08 pm
Location: Czarne Błota
Has liked: 42 times
Been liked: 26 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Pierzasty » November 28th, 2018, 1:42 pm

Wojciech wrote:Gdzie model z Feuerbachem?

W pudełku Grenzerów :v:
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Nowości Grudzień 2018

by Mroczyslaw » November 28th, 2018, 1:47 pm

Szuka nowej riotki ze spitem i dakini z granatnikiem;D
'Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine? '

Warcor Poznania - w kwestii gier/wprowadzenia do systemu/spotkań klubowych zapraszam na PW!:D

Wszechwarcor Ziem Polskich
User avatar
Mroczyslaw
 
Posts: 836
Joined: May 8th, 2015, 10:03 pm
Has liked: 253 times
Been liked: 119 times


Post a reply
12 posts • Page 1 of 1

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli