• Blog
  • Board index
  • FAQ
  • Register
  • Login
Board indexRegional ForumsEuropePolandNowości i dyskusja o systemie
  • Search
  • Print view

Nowości września 2017

News and Rumours/General Discussion

Moderators: Alkasyn, SamboR

Post a reply
50 posts • Page 1 of 2 • 1, 2

Nowości września 2017

by Pierzasty » August 7th, 2017, 4:33 pm

Dum de dum

https://www.youtube.com/watch?v=di2ze7VeRd4

Przypominam nowości na wrzesień, zapowiedziano:
:pano: Locust hacker
:yujing: Shikami 2CCW
:haqq: Starter hasaczy (3 Daylami -LS/PF/rifle, Muyib rifle, Ayyar snajper, Farzan BS?)
:ariadna: Volunteer box (LGL, HMG, chain, snajper)
:ca: Umbra Legate spitfire
:nomad: :aleph: Repacki: Nagi, Hellcaty
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Nowości września 2017

by Pierzasty » August 12th, 2017, 4:04 pm

Dochodzi locust hacker

Image
User avatar
Pierzasty
 
Posts: 2185
Joined: January 4th, 2013, 10:23 pm
Location: Warsaw, Poland
Has liked: 0 time
Been liked: 220 times

Re: Nowości września 2017

by Pająk » August 14th, 2017, 7:22 pm

skopali ten model... on miał wyglądać bardziej sneaky... A wygląda jak bolt z dziwną głową...
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Nowości września 2017

by Darek_CTR » August 15th, 2017, 9:10 am

Pająk wrote:skopali ten model... on miał wyglądać bardziej sneaky... A wygląda jak bolt z dziwną głową...


?
Image
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Nowości września 2017

by Pająk » August 15th, 2017, 9:17 am

byłoby lepiej ;-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Nowości września 2017

by Usashi » August 15th, 2017, 9:53 am

Pająk wrote:skopali ten model... on miał wyglądać bardziej sneaky... A wygląda jak bolt z dziwną głową...


Zaraz... Myślałem, że wszystkie modele w Pano wyglądają jak bolt z dzwiną głową :D
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości września 2017

by Pająk » August 15th, 2017, 10:20 am

zależy od serii ;-)
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Nowości września 2017

by Sathuli » August 15th, 2017, 10:25 am

Tak, jest jeszcze druga seria - wszyscy jesteśmy Orcami (każde HI). Wszyscy wiedzą że Orcy są jak Clint Eastwood...mają dwie miny: w kapeluszu i bez (w hełmie lub bez Chełma). ;)

Pająku...z ciekawości co to za model za 21pkt z Alephu co ty go masz mieć na własność? Garudy z Boardingiem nie ma jeszcze...Posthumana Mk2 lub Mk3 chyba samego byś nie brał...Dakini HMG czy może Probot TR z Combi? Można robić zakłady... :eek:
User avatar
Sathuli
 
Posts: 278
Joined: May 18th, 2015, 1:56 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 24 times

Re: Nowości września 2017

by Pająk » August 15th, 2017, 12:04 pm

Ułatwię Ci - ja po prostu Garudę wystawiam tylko z boardingiem ;-)

Ogólnie w PanO boli czasem atak klonów...
:pano: 3272 pkt. 101 modeli
:merc: 387 pkt. 17 modeli
:aleph: 55 pkt. 2 modele
Pająk
 
Posts: 385
Joined: July 20th, 2015, 9:47 pm
Has liked: 78 times
Been liked: 53 times

Re: Nowości września 2017

by Usashi » August 18th, 2017, 1:29 pm

Pierwsze nowości z Genconu, choć pewnie tak naprawdę jutro będzie zalew. Najemnik Tohaa.

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości września 2017

by Darek_CTR » August 18th, 2017, 1:40 pm

Fajny model, ciekawe co będzie robił.
https://www.facebook.com/infinitychelmza/
User avatar
Darek_CTR
 
Posts: 698
Joined: May 10th, 2015, 8:43 pm
Has liked: 221 times
Been liked: 153 times

Re: Nowości września 2017

by KędzioR_vo » August 18th, 2017, 1:51 pm

No niezły Tohaaniec, w metalu wygląda IMO lepiej, niż na renderach. Do tego nakolanniki i strzelba od razu dopasowują go do Haqqu, czyli pozytywnie ;)


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Nowości września 2017

by KreoL » August 18th, 2017, 2:10 pm

Witaj moja nagrodo za 10 sezon ligi pomorskiej :twisted: Kiedy seminarium ma genconie?
Myrmidon Warcore
User avatar
KreoL
 
Posts: 602
Joined: May 10th, 2015, 5:47 pm
Has liked: 40 times
Been liked: 141 times

Re: Nowości września 2017

by Narrator » August 18th, 2017, 2:21 pm

Jutro. Liczę, że znów szybko wszystko będzie na forum oficjalnym :)
User avatar
Narrator
 
Posts: 899
Joined: June 6th, 2015, 10:33 pm
Has liked: 147 times
Been liked: 76 times

Re: Nowości września 2017

by KędzioR_vo » August 18th, 2017, 2:49 pm

KreoL wrote:Witaj moja nagrodo za 10 sezon ligi pomorskiej :twisted:


Haha, czyli będziemy mieli jedną osobę grającą na poważnie w naszym wspominkowym, jubileuszowym sezonie? :D


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Nowości września 2017

by Usashi » August 19th, 2017, 5:48 pm

Trochę nowości:

http://imgur.com/a/28jcN
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości września 2017

by Hansolo » August 19th, 2017, 5:54 pm

Niepokoi mnie trochę ilość planowanych dodatków do Aritei i szybkość ich wydawania. Za dużo i za szybko jak na planszówkę.

Blackjack moim zdaniem mocno meh. Kompletnie minął się z moim wyobrażeniem. I jeszcze taka sama snajperka jak u Caterana, tyle że zamontowana na ramieniu...

Ale reszta na plus. Największe zaskoczenie to chyba nowy Avatar :D
I would take gameplay over authenticity for a science-fiction board game any day of the week.
User avatar
Hansolo
 
Posts: 1218
Joined: February 5th, 2013, 2:46 pm
Has liked: 5 times
Been liked: 162 times

Re: Nowości września 2017

by Nuada Airgetlam » August 19th, 2017, 6:04 pm

Blackjack wreszcie! Totalnie w deseczkę. Mniam.
Threefold Brush Studio - commission painting services. Cheap! Fast! Gorgeous! (pick two ;)). We ship our works worldwide.
User avatar
Nuada Airgetlam
 
Posts: 133
Joined: October 18th, 2015, 1:09 am
Has liked: 0 time
Been liked: 20 times

Re: Nowości września 2017

by Usashi » August 19th, 2017, 7:08 pm

Hansolo wrote:Niepokoi mnie trochę ilość planowanych dodatków do Aritei i szybkość ich wydawania. Za dużo i za szybko jak na planszówkę.


Z tego co było mówione na seminarium, CB chce mocno wspierać Aristeię i ma być też promowana scena turniejowa tej gry.
Między innymi w 2 dodatku, który ma bodajże 12 nowych zawodników, ma być Senior Masacre.

Dodatkowo, wszystkie nowości wydawnicze na rok 2017 są już zrobione i już teraz zajmują się rokiem 2018, w którym ogólnie ma sie dziać ;)
User avatar
Usashi
 
Posts: 738
Joined: May 9th, 2015, 1:25 pm
Has liked: 91 times
Been liked: 105 times

Re: Nowości września 2017

by KędzioR_vo » August 19th, 2017, 7:50 pm

Kilka ciekawostek widać!
Choćby Druzów zmieniają. No i przezbrajają - na renderze widać, że jeden ma coś, co wygląda na Haqqislamskie Shock Marksman Rifle, inny nomadzkie HMG zapewne. I to akurat, jak złożyłem stare figurki i nawet coś skonwertowałem...
Typowe :P
Może poczekam, aż się wyjaśni, co nowi będą mieli za uzbrojenie, to dokonwertuję aktualnych ;)

Do tego istotnie Avatar nowy - to jest niespodzianka. Ciekaw jestem, jak na lepszych fotkach będzie się prezentował.

A BlackJack wydaje się niezły, ale też przesadnie ogromny. W porównaniu z AzRa'ilem czy Yan Huo to jest monstrum.


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Nowości września 2017

by MvB » August 19th, 2017, 9:08 pm

BlackJack wielki, z dziwnie zamontowaną odstającą bronią główną i do tego z brzydką CCW (Lepiej by mu już pistolet dali).
Bardziej jest do Anacondy podobny niż do ciężkiej piechoty.
Ciekawe na ile model będzie podatny na konwersję. Na grafice z opuszczonymi rękami i bez miecza wydaje się ciut mniej pokraczny.
User avatar
MvB
 
Posts: 60
Joined: June 18th, 2015, 9:08 pm
Has liked: 0 time
Been liked: 7 times

Re: Nowości września 2017

by costi » August 20th, 2017, 11:47 am

Blackjack bardzo spoko, ale to mocowanie broni rzeczywiście wygląda niezgrabnie. Rozumiem zamysł, ale wyszło to średnio IMHO.
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times

Re: Nowości września 2017

by KędzioR_vo » August 21st, 2017, 10:56 am

Jakiś czas temu na oficjalnym forum pojawiły się średniej jakości fotki starteru Bahramu. Zgodnie z założeniem, że lepszy rydz, niż nic, wrzucam je i tutaj:

Image

Image

Image

Image

Image

Stary starter Bahramu był moim pierwszym zakupem do Infi. Box plus Asawira Rifle. Przy pierwszych grach okazało się, że taki skład z dużą ilością nieregularnych jednostek, skoczkiem, impersonatorem itp nie gra za dobrze... I że trzeba Daylamimi proksować Ghulamów. Średnia opcja dla początkujących.

I jak widać CB brnie w to jeszcze dalej, tym razem dając 3 Daylami. Ciężko nazywać taki box pełnoprawnym starterem...
Jako rozszerzenie do innych zestawów (choćby do boxa Muyibów) już nie jest tak źle.
Ale o tym już chyba wystarczająco napisano.

Przejdę do narzekania na figurki :P

Ayyar zdecydowanie wygrywa, bo zawyża poziom zestawu. Przyjemna poza, najlepszy z dostępnych profili, to jest tak naprawdę jedyna miniaturka z tego zestawu, którą na 100% chcę.
Muyib jest okej i tyle, ale szóstka starszych mi wystarczy.
A reszta wg mnie ma jakieś problemy z anatomią.
Farzanka powtarza i powiększa grzechy swojego męskiego kompana. Znów za długie nogi, za małe biodra, a właściwie ich brak. Wygląda trochę jak jakiś kosarz (taki pajęczak).
CB tłumaczyło już kiedyś brak bioder i dziwny układ nogi/tors "wyborem artystycznym", ale czasem to wygląda po prostu głupio i tak jest IMHO w tym przypadku.
Podobnie sprawa ma się wg mnie z Daylamimi. Fajnie, że utrzymali ich styl i ekwipunek, ale też prezentują się, jakby mieli za długie nogi i brak torsu. Zwłaszcza pani z lekką strzelbą i pan z karabinkiem.
Moooże to kwestia zdjęć i na lepszych będzie poprawa wrażenia, ale jakoś nie sądzę.

W każdym razie Daylami dobrze mieć, zwłaszcza, że mają AVA Total w Vanilii, więc do moich 3 (i 2 w drodze) może się jeszcze któryś przyda. Ale to chyba dopiero po ocenie na żywo.

Podsumowując - skoro ze startera Bahramu chcę tylko jedną miniaturkę, a jeszcze 2-3 to kwestia warunkowa, to chyba nie świadczy najlepiej o zestawie. Albo o mnie, ale to już inna kwestia ;) :D


PozdRawiam
I hunt.
You run.


WarCor w Trójmieście - kontaktuj się w kwestii gier i nauki zasad.
User avatar
KędzioR_vo
 
Posts: 1773
Joined: May 9th, 2015, 9:22 am
Has liked: 168 times
Been liked: 232 times

Re: Nowości września 2017

by Raeone » August 21st, 2017, 11:32 am

Może daylami zrobią regularnych?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
PanO (NCA,ASA) Aleph (Falanga,V) Tohaa
User avatar
Raeone
 
Posts: 823
Joined: July 26th, 2014, 2:51 pm
Location: Wroclove, Poland
Has liked: 2 times
Been liked: 71 times

Re: Nowości września 2017

by SamboR » August 21st, 2017, 11:45 am

Raeone wrote:Może daylami zrobią regularnych?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Jedyny profil, który wtedy będzie się różnił od Ghulamów to light shotgun i te z inferior infiltracją.
Wargaming Wrocław
User avatar
SamboR
 
Posts: 331
Joined: May 9th, 2015, 4:43 pm
Has liked: 116 times
Been liked: 69 times

Re: Nowości września 2017

by MetalSlave » August 21st, 2017, 11:58 am

ciekawa kompozycja starteru - 4 modele w camo i infiltracji.

a kwestia lamusów jest taka, że nie potrzebują regularności bo i tak:

Nikt na poważnie nie gra na samych starterach. To ma nauczyć podstaw mechaniki i stanowić bazę do budowy normalnej armii, a tu starter bahramu jest w miarę, bo kupujesz box muibów i masz zestaw na 200 pkt. ( i to dość sensowny zestaw , co prawda 3 nieregularne, ale 5 pkt daylami ma sens do trzymania tyłów, a modeli infiltrujące są opłacalne )


regularne daylami miały by o 1 WIP mniej i nie mają rifle w modelach bez infiltracji - byliby zatem tańsi od ghulamów.
Last edited by MetalSlave on August 21st, 2017, 12:16 pm, edited 1 time in total.
Ortografia? A co to ?

Painting in progress - 23/139- 16%- :sigh:
estimated finish time: 08.2018. - :suicide:
MetalSlave
 
Posts: 812
Joined: May 9th, 2015, 9:13 am
Has liked: 41 times
Been liked: 79 times

Re: Nowości września 2017

by Shingen » August 21st, 2017, 12:15 pm

Infiltrować mogą tylko Daylami z riflem i PzF, także jeden mniej niż jest w pudełku... Z drugiej strony to Hassasyni.

Mam podobnie mieszane uczucia i co do wyboru figurek i co do ich jakości jak przedmówcy.

Zastanawiam, czy nie doczekamy się jakiegoś fireteam core special z dyalmimi i np. Leilą Sharif - z efektem przekształcenia daylamich w regularnych dopóki są w tym linku. W sumie byłaby dość fajna, tania opcja...
User avatar
Shingen
 
Posts: 427
Joined: July 10th, 2015, 10:37 pm
Has liked: 35 times
Been liked: 24 times

Re: Nowości września 2017

by MetalSlave » August 21st, 2017, 12:19 pm

Shingen wrote:Infiltrować mogą tylko Daylami z riflem i PzF, także jeden mniej niż jest w pudełku.


profil z PzF ma też light shotgun.

model z PzF nie ma shotguna

:D więc model z shotgunem nie ma panzerfausta i też jest git. :D
Ortografia? A co to ?

Painting in progress - 23/139- 16%- :sigh:
estimated finish time: 08.2018. - :suicide:
MetalSlave
 
Posts: 812
Joined: May 9th, 2015, 9:13 am
Has liked: 41 times
Been liked: 79 times

Re: Nowości września 2017

by Nuada Airgetlam » August 21st, 2017, 3:07 pm

Ayaar soczysty, reszta taka sobie ot, można, pajęczak koszmarny. Szkoda, bo Ayarca dostać luzem pewnie się nie da w tym wzorze :|
Threefold Brush Studio - commission painting services. Cheap! Fast! Gorgeous! (pick two ;)). We ship our works worldwide.
User avatar
Nuada Airgetlam
 
Posts: 133
Joined: October 18th, 2015, 1:09 am
Has liked: 0 time
Been liked: 20 times

Re: Nowości września 2017

by costi » August 22nd, 2017, 1:58 pm

Nuada Airgetlam wrote:Ayaar soczysty, reszta taka sobie ot, można, pajęczak koszmarny. Szkoda, bo Ayarca dostać luzem pewnie się nie da w tym wzorze :|

Dokładnie, najbardziej przydatny profil, świetny model i tylko w starterze... już widzę jak da się to kupić na rynku wtórnym, aha.

Dobrze, że model ogólny jest z pistoletami i też nie jest zły.
costi
 
Posts: 546
Joined: February 5th, 2013, 5:16 pm
Has liked: 2 times
Been liked: 60 times

Next

Post a reply
50 posts • Page 1 of 2 • 1, 2

Return to Nowości i dyskusja o systemie

  • Board index
  • The team • Delete all board cookies • All times are UTC [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
cron

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Contact Us

contactdatasphere@gmail.com
 

View new posts

  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Wyzwanie malarskie - czerwiec 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by Errhile
  • Re: Wyzwanie malarskie - kwiecień 2026 by kashper
  • Wyzwanie malarskie - maj 2026 by Errhile
Designed by RocketTheme
Reset
  • Data Sphere
  • Corvus Belli