Corregidor Pietii
Czesć, nazywam się Piotruś, mam siedem lat i bardzo lubie rysować i malować. Tu bedę Was zamęczał swoimi tforami...
Alguacilka z HMG na dobry początek. Mam nadzieję, że 'Sienna' godnie zastąpi na tym stanowisku 'Smillę'



Alguacilka z HMG na dobry początek. Mam nadzieję, że 'Sienna' godnie zastąpi na tym stanowisku 'Smillę'



BARBARZYŃCO!!! JAK MOGŁEŚ?!?!?!



