Wyzwanie malarskie - kashper
Nadszedł koniec lutego i uznałem że fajnie by było coś zmalować... Ale bez forum ciężko z motywacją
... Dlatego zacząłem dzisiaj inkwizytorów (dla odmiany nie po 2 modele, tylko cały unit) i do końca marca planuję je zmalować!
Dla motywacji dodaję link do Pile of Potential

Dla motywacji dodaję link do Pile of Potential
