Page 1 of 1

Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 1st, 2022, 5:51 am
by Errhile
No to mamy marzec...

Zasady niezmiennie takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (31.3.2022, 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.


Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną ;)

Tu jest link do tabelki

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 1st, 2022, 9:54 pm
by nephilius
To ja dam Rebel Veterans a jak dobrze pójdzie to w bonusie 1.4 FD Laser Cannon, ale skupiam się na Veteranach

Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 2nd, 2022, 5:52 pm
by Bananovitch
U mnie takie przyjemniaczki. Znaczy Gwiezdne Pomioty. Raczej na tym nie koniec ale się zobaczy.Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 2nd, 2022, 10:57 pm
by Pierzasty
Bananovitch wrote:U mnie takie przyjemniaczki. Znaczy Gwiezdne Pomioty. Raczej na tym nie koniec ale się zobaczy.Image


Paskudnie. Najgorsze figurki tego pudełka.

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 3rd, 2022, 5:00 am
by Bananovitch
Czemu? Są świetne, lepsze od GW-owskich demon princów a to tylko figurki z planszówki.

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 3rd, 2022, 11:58 am
by Pierzasty
Bananovitch wrote:Czemu? Są świetne, lepsze od GW-owskich demon princów a to tylko figurki z planszówki.

Za mało szczegółowe, żeby malować na wysoki połysk, za duże, żeby malować na basic. Do tego ZTCP skrzydła i podstawki jakoś bardzo niezręcznie pasowały. Jak większość PŚ pomalowałem z przyjemnością, tak malowanie tych paskud szło mi mega źle.

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 4th, 2022, 10:59 pm
by Bananovitch
Chemia przyjdzie pewnie dopiero w przyszłym tygodniu więc szkoda tracić czasu. Oprócz grubasów do PS to dorzucę do wora jeszcze Górę z kolegami do ASOIAF, a co!Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 9th, 2022, 7:17 pm
by kashper
W tym miesiącu dokończę oddział BXów - na razie są w ramkach
Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 11th, 2022, 3:40 pm
by Errhile
Coś ten miesiąc mi nie halo.

Ale - żeby nie było, że - wygrzebałem takiego oto smutasa.
Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 12th, 2022, 8:20 pm
by Bananovitch
Tuturututu! Grubasy skończone a z nimi pierwszy projekt w tym roku! Przy czym niewykluczone że zostanie otwarty ponownie jak Galakta się ogarnie z dodatkami, które miały być w sprzedaży pół roku temu Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 12th, 2022, 8:35 pm
by Errhile
Brawo!

U mnie smutas też - w dwa dni - skończony. Jeszcze jutro lakier prysnę, i mogę foto robić.
...co ja będę malował przez resztę miesiąca..?

Edyta: i nie prysnę, bo mi puszka zdechła. A zanim kupię nową...
Ale smutas raz, proszę bardzo:
Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 31st, 2022, 6:20 pm
by Bananovitch
Jak tam żuczki? Daliście radę? Moi Ludzie Góry skończeni, podstawki prymitywne ale gdzieś (hehe) posiałem trawkę więc na razie musi starczyć co jest. Dodatkowo jeszcze na szybko machnięty Tyrion, a co!Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 31st, 2022, 9:15 pm
by nephilius
Skończone, podstawki jutro bo mi żona kazała przestać hałasować :) Ale jutro zrobię i dam drugie zdjęcie. Niestety bonus nie wszedł :/

Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: March 31st, 2022, 10:47 pm
by kashper
Jak zawsze ostatnim rzutem na taśmę - wczoraj skończyłem malować, dzisiaj wklejałem tarcze i kilka godzin walczyłem z trawą (cały stół i podłoga jest w tym syfie ;) )
Więcej zdjęć tutaj
Image

Re: Wyzwanie malarskie - marzec 2022

PostPosted: April 1st, 2022, 5:41 am
by Errhile
Obaj rzutami na taśmę :P

Ale ważne, że do przodu. Za marzec mamy 100% sukcesu, i to się liczy.