Page 1 of 1

Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: October 30th, 2021, 11:27 am
by Errhile
Listopadowy dołek za pasem, zmiana czasu też - popołudniami mniej dnia teraz będzie, wiec spacerować nie ma co.
W związku z tym - zaszywamy się w swoim warsztatach i malujemy, by jakoś przetrwać ten trudny czas. Aby do grudnia, potem to już jakoś leci - świąteczny nastrój i te klimaty...

Zasady niezmiennie takie same:
1) Deklarujemy model
2) Umieszczamy zdjęcia przed
3) Do końca miesiąca (30.11.2021 23.59, no dobra - przymknę oko, jak jakiś nocny marek wrzuci je kilka minut po północy) umieszczamy zdjęcia pomalowanego modelu.
4) Osoby, które zadeklarują się, a nie pomalują - kupują mały blister wybranej przez siebie osobie, która pomalowała.


Czyli: pics, or didn't happen! Dopuszcza się zdjęcia robione kartoflem - chodzi o wartość dowodową, a nie artystyczną ;)

Tu jest link do tabelki

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 2nd, 2021, 6:10 am
by Errhile
No dobra, to ja zacznę.

U mnie ciąg dalszy grzebania po dnie zapasu modeli, i kolejna figurka, którą próbowałem malować jakieś dwadzieścia lat temu (i nie szło).

Wielka i wredna baba
Image

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 2nd, 2021, 1:32 pm
by Pierzasty
Errhile wrote:Wielka i wredna baba

Nefaryta Ilian?

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 2nd, 2021, 4:23 pm
by Errhile
Pierzasty wrote:
Errhile wrote:Wielka i wredna baba

Nefaryta Ilian?


We własnej nefaryckiej osobie...

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 3rd, 2021, 9:04 pm
by Bananovitch
Ja też coś ze starej szkoły wrzucę tylko muszę zlokalizować w figurkowym syfie zwanym pudłem już nie wstydu tylko żałości ;)

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 6th, 2021, 10:25 am
by nephilius
Ja niestety w tym miesiącu nie deklaruję nic, nadal mam sra.ę z czasem, ale tak poza konkurencją jak coś zmaluję to wrzucę :)

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 6th, 2021, 11:01 am
by Errhile
Trzymam kciuki.

Poza konkurencją to poza konkurencją - aby się malowało :)

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 7th, 2021, 8:45 am
by Bananovitch
Miała być stara szkoła to lecimy starą szkołą. Chrupkowy Chronomanta.Image

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 7th, 2021, 8:28 pm
by Bananovitch
Szybka akcja w stylu Providenta ;) Chrupek skończony, następni idą rozgrzebani kultyści do Posiadłości Szaleństwa.ImageImage

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 9th, 2021, 12:32 pm
by Bananovitch
Panowie w szlafroczkach gotowi do przywoływania różnych mackogębych gostków i chłostania badaczy ;)

Dalej coś będzie ale nie wiem co, muszę pomyśleć :pImage

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 10th, 2021, 12:37 pm
by Pierzasty
Bananovitch wrote:Panowie w szlafroczkach gotowi do przywoływania różnych mackogębych gostków i chłostania badaczy ;)

Ładne ludki, ale do PŚ to nie lepsze normalne podstawki aby? Jakiś czas temu robiłem ten zestaw i zmiana na okrągłe 25mm zdecydowanie wyszła na dobre.

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 12th, 2021, 11:15 am
by Bananovitch
Właśnie się zastanawiam. W sumie statystyki i tak są w aplikacji, muszę zobaczyć czy nie mam gdzieś luźnych podstawek.
Ale. My tu gadu gadu a tu takie dwie ładne panie czekają ;)Image

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 13th, 2021, 5:37 pm
by Pierzasty
Bananovitch wrote:W sumie statystyki i tak są w aplikacji

Statystyki w podstawkach to nie były aby w Arkham Horror, gdzie mogłeś mieć inny egzemplarz takiej samej rasy stworka z +/-1 do stata? Jak grałem w MoM2 to czegoś takiego nie widziałem, chyba że żetony były ale kolega skitrał.

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 16th, 2021, 6:41 pm
by Errhile
No to i ja.

Paskudny babsztyl.
Image

Normalnie aż mi się przypomina ten paskudny żart o Żydzie, który był bogaty - ale córkę miał brzydką. Oj, ależ ona była brzydka. Normalnie brzydka jak grzech śmiertelny... :|

Ale żeby nie było, że w tym miesiącu tylko szpetne baby, to mam jeszcze panią Hipolytę. Która jest całkiem niebrzydka, choć nie da się ukryć, że charakterna z niej kobita. Ten podrasowany dżentelmen obok niej, którego mamusia chyba zbyt często chadzała do sklepu RTV i AGD, będzie pełnił obowiązki HVTka.
Image

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 16th, 2021, 6:55 pm
by Bananovitch
Nie znam kawału, dawaj :D
Ja panny już skończyłem ale zdjęcia będę cykał dopiero w weekend. Coś może jeszcze do tego domaluję (na razie bez zgłaszania bo w sumie przemalowuję starego Muła).

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 16th, 2021, 7:24 pm
by Errhile
Przypomnij się, jak się kiedyś spotkamy, to opowiem.
W druku traci połowę zabawy...

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 26th, 2021, 4:31 pm
by Errhile
Hmm, kto miał co pomalować w listopadzie - to pomalował.
Nowych zgłoszeń się nie spodziewam.

Co Wy na to, żeby grudzień otworzyć?

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 26th, 2021, 5:35 pm
by Bananovitch
Można. Ja fotki wrzucę w niedzielę, nocki w robocie jednak męczą człowieka, szczególnie jak się trzeba użerać z debilami ;)

Re: Wyzwanie malarskie - listopad 2021

PostPosted: November 28th, 2021, 7:08 pm
by Bananovitch
Jako się rzekło.Image