Page 1 of 1

Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:01 am
by Neuromotor
Jak w temacie, bede sie chwalil swoimi wypocinami :cool:
Gram waniliją wiec pojawi sie troche corregidoru, bakunina i tunguski.

Zdjecia klapkiem ale staralem sie wyciagnac z nich co sie tylko dalo.

Mienso armatnie na pierwszy ogień.

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:02 am
by Neuromotor
Wkurzone Meksyki

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:03 am
by Neuromotor
Intruz z bliźniakiem.

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:05 am
by Neuromotor
Roboty kuchenne, mały to mikser TR HMG duzy to sokowirówka ze Spitfire'em.

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:10 am
by Neuromotor
Brygada na kołach.

Image

Tajny agent.

Image

Major Kusanagi.

Image

Konkurencja w szlafroku.

Image

From Zero to hero.

Image

Feninistka.

Image

Małpolud.

Image

No i na koniec degenerat z Bakunina.

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 12:31 pm
by Darek_CTR
Zdjęcia nie oddają im sprawiedliwości: To bardzo fajnie pomalowane modele.

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 12:50 pm
by Pierzasty
Zgadzam się. Zdecydowanie zamontuj jakiś rozpraszacz światła, ten bajer z błyszczącym lakierem wygląda dużo lepiej na żywo.

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 2nd, 2016, 10:19 pm
by thorminiatures
Daj mocniejsze światło i pomiędzy światłem a modelem kalkę technicznà. To najtańszy namiot bezcieniowy no i modele będà lepiej sfotografowane.

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 3rd, 2016, 9:17 am
by Bananovitch
Bran w kasku wygląda fajnie ;)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 3rd, 2016, 8:38 pm
by zia
Jedli z lepiej pomalowanych nomaow jakich ostatnio widzialem, do tego o dziwo blyszczenie im pasuje.

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 5th, 2016, 1:33 am
by shizune
Ojej, ładniutkie :) Czyste kolory, świetnie pasują do nomadów. Podoba mi się ten lakier. Pani interventor wygląda jakby miała lateksowy kombinezon (biust) :cool: Bardzo fajny efekt.

Czekam na więcej i lepsze fotki ;) http://www.coloureddust.com.pl/2012/08/how-to-make-simple-photobox.html

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 7th, 2016, 8:18 pm
by Neuromotor
Darek_CTR wrote:Zdjęcia nie oddają im sprawiedliwości: To bardzo fajnie pomalowane modele.


Dzięki Darek. Widział na żywo, wie co mówi ;) hehe

Pierzasty wrote:Zgadzam się. Zdecydowanie zamontuj jakiś rozpraszacz światła, ten bajer z błyszczącym lakierem wygląda dużo lepiej na żywo.


Pokombinuje z tym rozpraszaczem, tutaj dalem dwie lampy, jedną z biurka drugą z salonu :roll:

thorminiatures wrote:Daj mocniejsze światło i pomiędzy światłem a modelem kalkę technicznà. To najtańszy namiot bezcieniowy no i modele będà lepiej sfotografowane.


Dzieks za radę.

Bananovitch wrote:Bran w kasku wygląda fajnie ;)


Dzięks, orginalny małpiszon wyglada śmiesznie z tymi uszami a że dają głowę free do SpecOps'a to szkoda nie wykorzystać

zia wrote:Jedli z lepiej pomalowanych nomaow jakich ostatnio widzialem, do tego o dziwo blyszczenie im pasuje.


Dzięki :toot:

shizune wrote:Ojej, ładniutkie :) Czyste kolory, świetnie pasują do nomadów. Podoba mi się ten lakier. Pani interventor wygląda jakby miała lateksowy kombinezon (biust) :cool: Bardzo fajny efekt.

Czekam na więcej i lepsze fotki ;) http://www.coloureddust.com.pl/2012/08/how-to-make-simple-photobox.html


Dzięki, nasłuchałem się [i naoglądałem na forum] jak wymiatsz pędzlem, tymbardziej doceniam dobre słowo od profesjonalistki ;)
Lakier na interwentorce wlasnie takie mial sprawiac wrazenie, pantalony tez ma lateksowe czego nie widac na slabych fotach.
Dzieki za linke, zmontuje sobie takie karton studio no i chyba jakis stabilizator do aparatu bo z telefonu slabo.

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 7th, 2016, 8:26 pm
by Neuromotor
Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)

Model ma mega design dla mnie ale poza za to jest mega słaba więc pokroiłem dziada.
Teraz udaje Salamandre ale jak sie doczekam na nowy model Sally to bedzie na powrót bLizardem XD

Z tego co widać jeszcze troche pracy z GS'em potrzeba ale poza już jest.

Image

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 9th, 2016, 1:36 am
by Nazroth
Fajne figuraski. Widząc ten gloss varnish aż się łezka w oku kręci - kiedyś miałem na tym punkcie bzika, glossując wszystkie malowane modele. Bardzo fajny efekt. Bookmarkuję topic ;)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 18th, 2016, 7:32 pm
by thorminiatures
Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 21st, 2016, 1:08 pm
by Neuromotor
thorminiatures wrote:
Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl



Spoko pomysl w sumie, mam kurzacą się mate [gamingmat.eu] pod kanapą, moze w koncu sie na cos przyda :)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 21st, 2016, 1:27 pm
by Raeone
Neuromotor wrote:
thorminiatures wrote:
Neuromotor wrote:Tutaj jeszcze klapek i lampka z sypialni, nie mialem czasu ogarnac tematu kartonu do zdjec wiec bear with me.
Obiecuje ze się tym zajmę ;)



Zainteresuj się specjalnymi tłami fotograficznymi w różnych kolorach. One fajnie absorbują światło i dobrze dobrane podkreślają piękno pomalowanej figurki :)

Nawet jak na FB z telefonu sypie zdjęcie, to podkładam tło na szybko tło: https://www.facebook.com/quinsminiatures/?ref=hl



Spoko pomysl w sumie, mam kurzacą się mate [gamingmat.eu] pod kanapą, moze w koncu sie na cos przyda :)

http://massivevoodoo.blogspot.com/2010/ ... ounds.html

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 27th, 2016, 12:07 pm
by Neuromotor
Były jakies eksperymenty ze swiatlem, nieudane raczej -_-

Nowy color scheme dla Spektra, bez czerwonego.

Image

Image

Pomalowana Sally

Image

Image

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 27th, 2016, 10:39 pm
by lunatyk
Światło lepsze, ale tło dalej przeszkadza. Weź sobie jakąś kartkę w jednolitym ciemnym kolorze i powinno być ok. Schemat Spectra fajny, Jaszczurka fajna konwersja, ale nadal nie lubię modelu (w sensie wygląda lepiej niż oryginał, ale nadal nie tak dobrze żeby mnie przekonać ;) ).

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: February 27th, 2016, 10:57 pm
by Sonic
Ja to http://i.imgur.com/xNbeMyF.jpg dzięki uprzejmości Raeone wydrukowałem i spisało się bardzo dobrze, zdjęcia w moim temacie ;)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 19th, 2016, 7:24 pm
by Neuromotor
Wpadlo ostatnimi czasy troche nowego towaru wiec jak bede mial chwile to cos tam podmaluje.

Dress na stress. Nie ma to jak Bandit z rana przechadzajcy sie po deployu przeciwnika.

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 20th, 2016, 1:57 pm
by Pietia
Nie da się wrzucić zdjęcia z innej perspektywy? Może się nawet przekonam do tego modelu :D

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 21st, 2016, 11:50 am
by Neuromotor
Image

Image

Image

Image

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 21st, 2016, 2:54 pm
by Pietia
Heh, a myślałem, że CCW od specopsa jest bezużyteczne :)
Powiedz jeszcze na koniec czy model ma może głowę osobno, czy razem z tułowiem?
Kombinuję też jak to pokonwertować, ah, może trzeba po prostu kupić figurkę :D

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 21st, 2016, 7:15 pm
by Neuromotor
Glowa razem z torsem i nogami, oddzielnie sa tylko rece.
Tez tak myslalem do momentu ukazania sie Bandyty na internetach ;)

Co do konwersji,:
Mi generalnie podoba sie motyw maski z kapturem.
Widac ze Bandit to zaawansowana wersja Jaguara [idetyczne portki minus holster na udzie]
Tak wiec, zakladajac ze lubie swoich bandytow i wystawiam dwóch, bede potrzebowal drugiego.
Moje pomysly krazą wokół konwersji Jaguara, najlepiej tego z CCW.
Nogi, korpus i jedna reka od jaguara + glowa od Hatail SpecOps z Tohaa [ta w kaprurze ofc] + reka od np. Wildcat'a z giwerą żeby skopiować motyw pancerza na jednej rece.
Troche greenstuff'u na korpus zeby wyrzezbic kurtałe i gotowe :)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 21st, 2016, 8:16 pm
by Pietia
Rzeczywiście maska i kaptur źle nie wygląda. Głowę chciałem pod innym kątem przyczepić i przerabiać łapki, teraz widzę, że będzie ciężej ;)

Moje pomysly krazą wokół konwersji Jaguara, najlepiej tego z CCW.

Mało to oryginalne, ale pan Masakra nadaje się na bandytę idealnie jak coś ;)

Re: Neuromotor maluje Nomady

PostPosted: March 21st, 2016, 9:06 pm
by Usashi
Świetny topik. Kupa fajnie pomalowanych figurek i konwersji, które podkreślają ich indywidualny charakter.

Podoba mi się też zastosowanie dwóch lakierów. Też się nad tym zastanawiałem. z jednej strony fajny efekt, ale z drugiej chyba wojskowe pancerze taktyczne nie powinny się tak świecić. Ech, decyzje.

Fajny schemat kolorystyczny na bandycie. Dresiarski motyw jego ubioru ładnie podkreśla ich fluff, a z drugiej nadaje bardziej futurystyczny wygląd, niż wersja moro CB. Podoba mi się też maska w negatywie, też nawiazuje do masek afrykanskich i ładnie odróżnia go od standardowych jednostek.