Page 1 of 1

Infinity Forums

PostPosted: June 14th, 2015, 10:22 pm
by Varred
Czy ktos jeszcze ma takie problemy z oficjalnym forum> Ja wogole nie moge wejsc na strone od ostatniego updatea a jesli juz sie udaje to nie laduje niczego i wywala

Re: Infinity Formus

PostPosted: June 14th, 2015, 10:26 pm
by Stiopa
Po zmianach na forum optymalizacja padła i na razie nie wstała. Jest sporo problemów z funkcjonalnością a przede wszystkim chodzi jak mucha w smole. Pewnie wszystko poprawią, pytanie jak szybko.

Re: Infinity Formus

PostPosted: June 15th, 2015, 12:57 am
by Pierzasty
Dla mnie nowy engine oficjalnego forum to koszmar:
- chodzi jak chora dżdżownica pod górkę, żeby było śmieszniej potrafi zwalniać jeszcze bardziej przy pisaniu dużego posta
- zepsuli alternatywne themes, dla mnie kluczowa sprawa bo od szarego na szarym dostaję oczopląsu
- nie ma podglądu BBCode, a nowy engine lubi psuć formatowanie jeszcze bardziej niż stary
- eee na grzyba komu okrągłe avatarki?

nieliczne zalety:
+ działa podgląd postów danej osoby (tzn wszystkich a nie z np. ostatniego tygodnia)
+ chyba poprawiło się wyszukiwanie (chyba = jak działa to działa dużo lepiej ale musi chcieć zadziałać)

PS. pozwoliłem sobie poprawić literówkę w tytule ;)

Re: Infinity Forums

PostPosted: June 16th, 2015, 4:10 pm
by costi
Nowe forum to jest tragedia... w dodatku popsuli Tapatalka.