Dla mnie nowy engine oficjalnego forum to koszmar:
- chodzi jak chora dżdżownica pod górkę, żeby było śmieszniej potrafi zwalniać jeszcze bardziej przy pisaniu dużego posta
- zepsuli alternatywne themes, dla mnie kluczowa sprawa bo od szarego na szarym dostaję oczopląsu
- nie ma podglądu BBCode, a nowy engine lubi psuć formatowanie jeszcze bardziej niż stary
- eee na grzyba komu okrągłe avatarki?
nieliczne zalety:
+ działa podgląd postów danej osoby (tzn wszystkich a nie z np. ostatniego tygodnia)
+ chyba poprawiło się wyszukiwanie (chyba = jak działa to działa dużo lepiej ale musi chcieć zadziałać)
PS. pozwoliłem sobie poprawić literówkę w tytule
